Explorer yardım!!!...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mymoon

mymoon

Üye
    Konu Sahibi
Explorer yardım!!!...
yau arkadaşlar benm int. explorerda sayfayı boş kullan yapamıorum.saçma sapan bi sitenin adresi var ve explorere girince sürekli bu site açılıo, naapmalıyım???boş kullan seçeneğine tıklanmıyo.yardımlarınızı bekliorum,çok sinir bozucu bşey yaa.
şimdiden teşekkürler:)

MagNum

MagNum

Üye
Aynı şey ßendede vardı format atana kadar gitmior her yoLŞu denedim ne çaLıştırdan kod yazmadğım kaLdı ne ßişe tek yoL format ;)

ya da mozilla kuLLanacaksın

mymoon

mymoon

Üye
    Konu Sahibi
yapma yaa.abi bu olmazki böle.nese artk bakacaz bi çaresine
mozillaya geçsek mi ne??:) tşk bilgiler için:10numara:

MagNum

MagNum

Üye
MoziLLaya geçmek için geç kaLmışsın başLa bırakamazsın :ehe: girdikçe giresin qeLior :lol:

perfectlover

Üye
yau arkadaşlar benm int. explorerda sayfayı boş kullan yapamıorum.saçma sapan bi sitenin adresi var ve explorere girince sürekli bu site açılıo, naapmalıyım???boş kullan seçeneğine tıklanmıyo.yardımlarınızı bekliorum,çok sinir bozucu bşey yaa.
şimdiden teşekkürler:)
Spyware yemişsin. Bir casus yazılım temizleme aracı ile (Spy Sweeper, Spyware Doctor vb) tarama yap, temizler. Elle de silebilirsin ama kayıt defterinde temizlik yapman gerekecek. Ehil değilsen kayıt defteri ile hiç uğraşma. Yukarıda bahsettiğim programları veya benzerlerini kullan sorunun hallolur.

cllgr

cllgr

Üye
bendede olmuşdu aşagıdaki şekilde kaldırmışdım;
Başlat çalıştır regedit HKEY
-CURRENT_USER/ SOFTWARE/ POLİCİES/ İNTERNETEXPLORER /CONTROPANEL e gir,
SAĞ TARAFTAKİ HOMEPAGE 1 İSE 0 yapın ondan sonra çıkın ve internete girin üstteki araçlardan seçeneklere bakınca kilid kalkmışdı.eylül ayında falandı yanlış hatırlamıyorsam,bir arkadaş tarif etmişdi vede bende işe yaramışdı.
olmazsa cwshredder v1.59.0 programıyla kaldırırsın,programı bulamadın şuanda onun için link veremedim.kolay gelsin sana...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...