Evkur Iphone yı kapatabilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

sedatezcan

Üye
    Konu Sahibi
Evkur Iphone yı kapatabilir mi ?
MErhaba Arkadaslar;
Evkurdanalınmıs ıphone 6 aldım faturada taksitler ödenmezse telefon iletişime kapanacaktır yazıyor.
böyle birseyi yapabilirler mi acaba?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sanmıyorum Sonuçta İMEi Nosunu Kopyalayacak Değilya Hattınıda Oradan Almadıysan Bence ÖyleBir İhtimal YOk

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Sallıyorlar :) bizim arkadaşa da kaç kere telefon açtılar hacize gelicez diye ama şimdi hatırlamıyorum 2500~3000 tl altı için hacize gelemezler kanunen ama sen yine borçla harçla taksitlerini aksatma faizi ekleyip dururlar.

osicik

Üye
Öyle şey tabiki olmaz hacizede gelemiyo olabilirler ama o ellerindeki belgelerle mahkemeye taşınır mahkeme masraflarıyla birlikte birkaç iphone fiyatına çıkar her türlü zarara girersin aldıysan ödeyecen en mantıklısı o

sedatezcan

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu ben baskasından aldım , kutuyu ben açtım . Faturada 4.000 lira felan 64 gb olduğu için. Bende sanmıyorum Btk yı aradım bize fatura sahibi telefonum çalındı diye basvurmadığı sürece herhangi bir kurumun basvurusu üzerine telefonu kapatmıyoruz dedi.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefonu ben baskasından aldım , kutuyu ben açtım . Faturada 4.000 lira felan 64 gb olduğu için. Bende sanmıyorum Btk yı aradım bize fatura sahibi telefonum çalındı diye basvurmadığı sürece herhangi bir kurumun basvurusu üzerine telefonu kapatmıyoruz dedi.

Bence sen cihazı aldığın kişiden sana sattığına dair bir imzalı kağıt al.

Malum "SÖZ UÇAR YAZI KALIR" .

Kendini bir şekilde garantiye al yani.
Konuya dönersek cihazı hiç bir şekilde kapatamazlar. Sen rahat rahat kullan , keyfine bak:)