'Eve geç gelme' Diyen Babasını Hastanelik Etti!

Sponsorlu Bağlantılar

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
    Konu Sahibi
'Eve geç gelme' Diyen Babasını Hastanelik Etti!
Karabük'te, kızı tarafından darbedildiği iddia edilen 63 yaşındaki baba, hastanede tedavi altına alındı.
Aydınlıkevler Mahallesi'ndeki bir evde yaşayan baba M.S, eve geç gelen kızı S.S. (39) ile bir süre tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan gürültüyü duyan komşular, durumu polise bildirdi.

Eve gelen polis ekipleri, babasını darbettiği ileri sürülen S.S'yi gözaltına aldı, annesi N.S. de ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

Yüzünde darp izleri bulunan baba M.S, sağlık ekiplerince Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
:(

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:sahan:

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper

MaxipmaN

Üye
hayırsız

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Diyecek birşey bulamadım pes

rockandroll

rockandroll

Üye
yazık!

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
aile içi şidde kimin gücü kime yetiyorsa

osicik

Üye
hayırlı evlat !!!

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
40 yasinda kiz

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Evde kalmış :)

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Başka milletler gün geçtikçe akıllanır.Bizim milletimiz gün geçtikçe azgınlığa sapkınlığa gidiyor.Sonumuz hayır olsun...

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Başka milletler gün geçtikçe akıllanır.Bizim milletimiz gün geçtikçe azgınlığa sapkınlığa gidiyor.Sonumuz hayır olsun...

Aslında Türkiyedeki durum çoğu batılı ülkeden iyi. Amerika olsun avrupa olsun adamlarda doğru dürüst aile hayatı yok. Yaş 16 oldum mu yavaş yavaş anne baba bitiyor. 18 oldum mu evden nasıl kaçarım ona bakıyorlar. Sonra evlenme de yok sadece "arkadaşlık" var. Yakında Türkiye böyle olursa şaşmam. Çünkü Avrupa sonuçta "moderen".
Yoksa genel yapı olarak bizim millet azgın buna lafım yok doğruya doğru.

zombaka

zombaka

Üye
Aslında Türkiyedeki durum çoğu batılı ülkeden iyi. Amerika olsun avrupa olsun adamlarda doğru dürüst aile hayatı yok. Yaş 16 oldum mu yavaş yavaş anne baba bitiyor. 18 oldum mu evden nasıl kaçarım ona bakıyorlar. Sonra evlenme de yok sadece "arkadaşlık" var. Yakında Türkiye böyle olursa şaşmam. Çünkü Avrupa sonuçta "moderen".
Yoksa genel yapı olarak bizim millet azgın buna lafım yok doğruya doğru.
abd yi bilmem ama benim annemin yanından gitmek gibi bir niyetim yok

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:sahan:

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
Bu kızı "Sönmez reisin" Fakko'suna verecen abi o bilir ne yapacağını.

98farom98

98farom98

Üye
Hay Allah ım yarabbim yav bu ne böyle yazık yazık :(

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ne yapsın kız zamanında maddi sıkıntı dan dolayi yada özel bir konu da dolayi evde kalmış psikolojisi bozuk olunca babaya sarmış