Ev kiralarının ucuz olduğu şehirler hangileri?


Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
    Konu Sahibi
1+1 de olsa olur. İş başvurusu için oraları tercih ederim.
 
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
tuna200

tuna200

Üye
Çok da gelişmiş sayılamayacak Osmaniye'nin ilçelerinde bile 800-900 lira civarında olduğunu biliyorum. İş için tavsiye etmeyeceğim bir şehir bu arada :).
 
  • Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve Kavalcılı Köyün Faresi
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
    Konu Sahibi
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Samsunda 3+1 evler 600 700 liradan gidiyor.
 
  • Şaşırdım
Tepkiler: Kavalcılı Köyün Faresi
esescan

esescan

Üye

dogankisisel123

Üye
Aydın olabilir , üniversite yılları gayet güzel ve iyi bir şehirdi
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt