Ev amfisi - hoparlör ilişkisi hakkında


_asabiii_

_asabiii_

Üye
Elektronikten anlayan arkadaşların yardımı gerekli... amfi ve 3 yollu pasif kabin yada kolona sahip hoparlör ile Watt desibel ohm uyumu nasıl olmalı? Bir sistem kurmayı düşünüyorum almayı düşündüğüm amfi könig k-165 anfi ve wharfedale kinetic 153 hoparlör anfi 120 Watt max. Çıkış, hoparlör ise anlayamadığım 300 Watt ile 600 Watt gibi değerler hatta peak 1200 Watt gibi birşeyler yazıyor. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa böyle bir sistem kurulabilir mi???


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Benzer Konular
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt