Euro Truck Simulator 2 Türk Radyoları Yaması

Sponsorlu Bağlantılar

kalpsizreis

kalpsizreis

Üye
    Konu Sahibi
Euro Truck Simulator 2 Türk Radyoları Yaması
Arkadaşlar buyrun size Euro Truck Simulator 2 için Türk radyoları yaması İyi oyunlar...

Fotoda rar yazmısım arkadaşlar kusura bakmayın direk zaten verdiğim link (live_streams)' ın linkidir.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve ___kaptan___

___kaptan___

___kaptan___

Üye
:) çok etkileyici bir oyun bağımlılık yapıyor 3 garajım 15 çalışanım ve 15 tırım var süper bir oyun gerçekten :) :alkis: + konu için :tşk:+ bir de kardeş; 18 Wheels of Steel Extreme Trucker bu oyunla ilgili bir yardıma ihtiyacım var bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim; oyunu yükledim ama oyun ekranı hiç gelmiyor bütün sorun giderme yöntemlerini denedim ama oyun ekranı gelmiyor yüklemede bir sorunla karşılaşmadım? Asus / Win 8 / İ5 / 6gb ram

kalpsizreis

kalpsizreis

Üye
    Konu Sahibi
***** yaptın mı oyuna??

kalpsizreis

kalpsizreis

Üye
    Konu Sahibi
şuna bi bak bakalım

RecepKayaTR

RecepKayaTR

Üye
Yeni sürümü
:) çok etkileyici bir oyun bağımlılık yapıyor 3 garajım 15 çalışanım ve 15 tırım var süper bir oyun gerçekten :) :alkis: + konu için :tşk:+ bir de kardeş; 18 Wheels of Steel Extreme Trucker bu oyunla ilgili bir yardıma ihtiyacım var bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim; oyunu yükledim ama oyun ekranı hiç gelmiyor bütün sorun giderme yöntemlerini denedim ama oyun ekranı gelmiyor yüklemede bir sorunla karşılaşmadım? Asus / Win 8 / İ5 / 6gb ram
Dosyaları eksik olabilir oyun ojinalmi yoksa netten mi indirme

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Eyvallah...
inşallah çalışıyordur :D çünkü belli bir süre sonra çalışmıyorlar...

Üst Alt