eskisi gibi değil

Sponsorlu Bağlantılar

qweqw45454

Üye
    Konu Sahibi
eskisi gibi değil
iyi günler,

ben lise 1 sınıf öğrencisiyim,sınıftan bir kız arkadaşımın arkadası ile tanıstım ve hoslanmaya basladım kendisine bunu söyledim zamanla oda benden hoşlanmaya basladı. Kız kimseyle birlikte olmamış aynı şey benim içinde geçerli,birkaç kişiyle konuştum ama gerçekten sevemediğim için kimseyle birlikte olamadım.

kızla bu 3.ayımız hala cıkmıyoruz o beni seviyor bende onu. Mutlu etmek için doğum gününde saatlerce uraşıp ona video çektim harika olmuş dedi çok beğendi ardından 6 haziranda 3. ayımız oluyodu tanısalı. 40 küsür kisi aynı anda ismimi söyliyek seni çok seviyor diye mesaj attı, bunada cok sevindi cok mutlu oldu beni sevdiğini tekrar tekrar söyledi.

Suan tatile girmiş sayılırız okullar 2 haftadır kapalı zaten bizde onunla farklı okullardayız. İzmire ablasının yanına gitti birkac gündür orda ve beni çok ihmal etmeye başladı. önceden beni özlediğini söylerdi şimdi ise benim mesaj atmamı bekliyor eskisi gibi değil. Belki çok üstüne düştüm farkındayım tüm kız arkadaşlarım çok yüz verdiğimi söylediler. yani elimden ne gelirse gelsin onu mutlu etmek için yapmaya hazırdım gerçekten seviyodum onu. Geçenlerde tartıştık bana 2 gün boyunca cok soğuk davrandı mesaj atmadı beni sevdiğini bile söylemedi. Kavga ettiğimizde bana trip atıyosun erkek trip atmaz dedi bende o anki sinirle atmayanını bul dedim. Eyvah 2 gün neler çektirdi bana. Şuan beni sevdiğinide söylüyor ama dediğim gibi beni çok ihmal ediyor bende kendimi artık resmen oyuncağı gibi hissetmeye başladım. 17 temmuzda izmirden gelicek 29 temmuzdada ben samsuna gidicem yani 3 aylık tatilde 2.5 ay yüz yüze görüşemicez.

Sizden yardım bekliyorum sizce ne yapsam?
Tek istediğim bazen onunda özliyip arayıp sorması mesaj atması, beni çok ihmal ediyor.
Sevgi sözcükleri kullanmamalımıyım sizce? Sürekli dersemde bir anlamı kalmayabilir.
O mesaj atmadan atmıyım mı?
Her sabah günaydın mesajı atıp her gece iyi geceler mesajımı atsam?
Bazen düşünüyorum çok üzdüğü zamanlar oluyor beni ama çıkmadığımız halde aramızda bir bağ var kendide diyor ben herşeyin çok yavaş ilerlemesini istiyorum diye seni seviyorum ama böyle olmasını istiyorum diyor. Hiçbir zaman gitmek istemedim çünkü kendi bana hep yanımda olacağını söylemişti ciddi ciddi söz verdi bende gidemiyorum. Zaten gitsem daha çok üzülürüm ama ne yapıcağımıda bilmiyorum lütfen yardımınızı bekliyorum. Gece basımı yastığa koyduğumda o gün onla iyi değilse uyuyamıyorum. Kız için ağlanırmı diyodum bunu yaşadım defalarca göz yaşı döktüm onun için ve suan ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olun.

iyi forumlar herkeze....

plajterligi

plajterligi

Üye
Açık konuşacağım şimdi, ilişkilerde birden fişekler gibi çok ilgi gösterirsen ilişkiden beklenecek bir şey kalmaz. Ve çiftler sıkılır. O kız senden sıkılmış. Senin yapacağın iş çok basit, ağır başlı ol. Çok üstüne düşme sen de onun gibi davran zaten başında hata yapmışsın o kadar fazla ilgi gösterme derim. Başka bir ihtimal, kız başka erkeklerle konuşuyor ve onlara karşı bir şeyler hissetmeye başlamış olabilir. Sonuçta senden sıkıldı, senden ayrılıp onlara yönelme gibi bir şey düşünebilir. Sen ağır başlı ol :hmmm

qweqw45454

Üye
    Konu Sahibi
Açık konuşacağım şimdi, ilişkilerde birden fişekler gibi çok ilgi gösterirsen ilişkiden beklenecek bir şey kalmaz. Ve çiftler sıkılır. O kız senden sıkılmış. Senin yapacağın iş çok basit, ağır başlı ol. Çok üstüne düşme sen de onun gibi davran zaten başında hata yapmışsın o kadar fazla ilgi gösterme derim. Başka bir ihtimal, kız başka erkeklerle konuşuyor ve onlara karşı bir şeyler hissetmeye başlamış olabilir. Sonuçta senden sıkıldı, senden ayrılıp onlara yönelme gibi bir şey düşünebilir. Sen ağır başlı ol :hmmm

Haklısınız, bırkac gun mesaj atmıyıcam oda atmazsa artık uzulmıcem benım ıcın uzulmeyen bırı ıcın uzulmem sacma olur.