Eskişehirspor maçı hazırlıkları başladı

Sponsorlu Bağlantılar

codblackops2

codblackops2

Üye
    Konu Sahibi
Eskişehirspor maçı hazırlıkları başladı
Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 2. haftasında, Eskişehirspor ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 24 Ağustos Cumartesi günü oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Dün geceki Arsenal maçının on birinde başlayan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı dar alanda yaptıkları hücum defans organizasyonlarıyla noktaladı.

Eskişehirspor maçı hazırlıkları, 23 Ağustos Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde basın mensuplarına kapalı antrenmanla tamamlanacak. Saat 19.00’da başlayacak antrenmanın ardından takımımız kampa girecek.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
üst üste yenilgiler morelleri bozdu çok güzel bir maç olucak

• Beğen
Tepkiler: codblackops2
codblackops2

codblackops2

Üye
    Konu Sahibi
Umarım bu maçları unutup tekrar yükselişe geçerler.Yoksa hiçte iyi olmayacak

mürteza16

mürteza16

Üye
inşallah yeneriz yenersek herşey güzel olacak

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Bnce yensekte adam gbi sert bi teknik adam glmedn bu oyuncular oynamaz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu maçta bambaşka bir Fenerbahçe olacaktır , olmak zorunda ...
İyi oyun, iyi skor şart ...

• Beğen
codblackops2

codblackops2

Üye
    Konu Sahibi
Bu maçta bambaşka bir Fenerbahçe olacaktır , olmak zorunda ...
İyi oyun, iyi skor şart ...

Ben arsenal maçında yenilecegimizi düşünmüyorum abi.galatasaray örneğini verelim.biz rövanşı deplasmanda oynayacağız. Eger futbolcularimizda 1 gram gurur veya kendini affettirme ozelligi varsa arsenali yeneriz.belki turu atlayamayiz ama yeneriz..bunda arsenalin ne kadar olsada 3-0a yatmasi da etkili olur.

codblackops2

codblackops2

Üye
    Konu Sahibi
Ha tabi Eskişehiri yenemezsekte ...... ne diyeceğimi bilemiyorum

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Futbolcuların başka alternatifi kalmadı ... Mecbur kazanmak zorundalar ...
Olası bir kötü sonucu düşünmek dahi istemiyorum ...

Fenerbahçe gibi çok büyük camia 3 maç üst üste yenilemez , buna hiç hakkı yoktur . Abesti iştigaldir benim gözümde ...
Bir an önce toparlanmalı takım ... Ki toparlanacak ve iyi sonuçlar almaya başlayacaktır ... Buna inancım tam ...

• Beğen

Üst Alt