Eskilerden Fatih[Sag0]HiphoP'u tanıyanları bi göreyim? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
2008de buraya üye olmuştum yaklaşık 2-3 yıl burada takıldım.
daha sonra büyüdük tabi başka işlerimiz oldu bıraktık buraları :)
merak ettim bakalım kimler tanıyor beni hala eskilerden birileri varmı :D

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Ben tanıyorum seni uzun süre bu foruma üye olmadan takılmıştım . Ama hiç muhabbetimiz yok :D

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Beni tanıyor musun

BYFECI

BYFECI

Üye
Tanımıyorum ama tanışalım.. Ben Yusuf.

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Tanımıyorum ama tanışalım.. Ben Yusuf.

meraba kardeşim :) bende fatih memnun oldum :)

- - - Eklendi - - -

Beni tanıyor musun

eğer eski adında kezban yenge ise hayır tanımıyorum :)

- - - Eklendi - - -

Ben tanıyorum seni uzun süre bu foruma üye olmadan takılmıştım . Ama hiç muhabbetimiz yok :D

bu foruma üye olmadan takılmak büyük bir eksiklik aslında :) benim abim bu foruma üyeydi ben onu izlerdim hep sonra izlemek sıkıcı geldi üye olalım dedik :D

BYFECI

BYFECI

Üye
Fatih[Sag0]HiphoP;5964025' Alıntı:
meraba kardeşim :) bende fatih memnun oldum :)

- - - Eklendi - - -

eğer eski adında kezban yenge ise hayır tanımıyorum :)

- - - Eklendi - - -

bu foruma üye olmadan takılmak büyük bir eksiklik aslında :) benim abim bu foruma üyeydi ben onu izlerdim hep sonra izlemek sıkıcı geldi üye olalım dedik :D

Memnun oldum kardeşim.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Nickini cok defa gordum ilk uye oldugun zamanlardaki fotograflarini da gordum kucucuk cocukmussun o zamanlar :ehe

Akıncı

Akıncı

Üye
Merhaba tanımıyorum ama tanışalım ben mücahit

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hala sagopacı mısın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt