Satılık Eski Telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
    Konu Sahibi
Eski Telefonlar
Arkadaşlar elimde eski telefonlar var.İkinci hattı olanlar kullanabilir.

1)Motorola c113.Elimde 2 tane var.Birinin bataryası ve şarj aleti yok.Diğerinin var.Olanın bataryası 1 haftaya yakın gidiyor.Kozmetikleri çok iyi.İkisinin fiyatı 70 Tl.Tek fiyat 50 Tl.(Bataryası ve şarj aletsiz cihaz 40 Tl)

2)Samsung c260.Orjinal şarj cihazı ve kulaklığı mevcut.Fakat bataryası ölü.Sadece 5-10 Tl'ye batarya alınacak.Çok fazla deforme olmamış.Fiyat : 60 Tl

3)Samsung j150.Orjinal şarj cihazı ve kulaklığı mevcut.Fakat bataryası ölü.Yine 5-10 liraya batarya alınacak.Biraz deforme olmuş fakat kullanılabilir.Radyo,mp3 gibi özellikleri var.Fiyat : 50 Tl

4)Siemens cx75.Orjinal şarj cihazı mevcut.Ezik yok fakat boya atması var.Yeni batarya alınması gerek.Radyo mp3 gibi özellikleri var.Fiyat : 40 Tl

5)Ttn Mobile D530i.Orjinal şarj cihazı mevcut.Kozmetiği çok iyi.Yeni batarya alınması gerek.'Çift Hatlı'.Fiyat : 65 Tl

Boş yatacaklarına belki kullanan olur ve bizimde öğrenci kredi kartına ödememize yardımcı olur.Hepsini toptan almak isteyen arkadaş olursa çok güzel bir fiyat söylerim.Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

fex

fex

Üye
s.a kardes semt neresi.
ben motorolayı almayı düsünüyorum 1 tanesini.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
    Konu Sahibi
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
    Konu Sahibi
Ben avrupa yakasindayim o civari bilmiyorum ama metrobus geliyor sanirim yakina. Gorusuruz insallah
Elbette hocam insallah görüşürüz.iyi bayramlar :)Ttn Mobile,Siemens cx75 ve Samsung j150 modelleri satılmıştır.Samsung c260 için batarya alınmıştır.Bataryalı fiyat 60 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...