Eski Telefonlar

• 27 Temmuz 2014
  • 994 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar elimde eski telefonlar var.İkinci hattı olanlar kullanabilir.

1)Motorola c113.Elimde 2 tane var.Birinin bataryası ve şarj aleti yok.Diğerinin var.Olanın bataryası 1 haftaya yakın gidiyor.Kozmetikleri çok iyi.İkisinin fiyatı 70 Tl.Tek fiyat 50 Tl.(Bataryası ve şarj aletsiz cihaz 40 Tl)
    < Resmi açmak için tıklayın >

2)Samsung c260.Orjinal şarj cihazı ve kulaklığı mevcut.Fakat bataryası ölü.Sadece 5-10 Tl'ye batarya alınacak.Çok fazla deforme olmamış.Fiyat : 60 Tl

3)Samsung j150.Orjinal şarj cihazı ve kulaklığı mevcut.Fakat bataryası ölü.Yine 5-10 liraya batarya alınacak.Biraz deforme olmuş fakat kullanılabilir.Radyo,mp3 gibi özellikleri var.Fiyat : 50 Tl

4)Siemens cx75.Orjinal şarj cihazı mevcut.Ezik yok fakat boya atması var.Yeni batarya alınması gerek.Radyo mp3 gibi özellikleri var.Fiyat : 40 Tl

5)Ttn Mobile D530i.Orjinal şarj cihazı mevcut.Kozmetiği çok iyi.Yeni batarya alınması gerek.'Çift Hatlı'.Fiyat : 65 Tl

Boş yatacaklarına belki kullanan olur ve bizimde öğrenci kredi kartına ödememize yardımcı olur.Hepsini toptan almak isteyen arkadaş olursa çok güzel bir fiyat söylerim.Şimdiden teşekkür ederim :)

Yazan: Ali Kurtaran
    Son düzenleme: 27 Temmuz 2014
  2. fex

fex
    s.a kardes semt neresi.
    ben motorolayı almayı düsünüyorum 1 tanesini.

3. A.s hocam.Şu an Konyadayım.Bayramdan sonra İstanbul Tuzladan verebilirim

4. fex

fex
    Ben avrupa yakasindayim o civari bilmiyorum ama metrobus geliyor sanirim yakina. Gorusuruz insallah

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Elbette hocam insallah görüşürüz.iyi bayramlar :)
    ---
    Ttn Mobile,Siemens cx75 ve Samsung j150 modelleri satılmıştır.Samsung c260 için batarya alınmıştır.Bataryalı fiyat 60 tl

Mobil cihaz ile gönderdi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/12/2018 - 17:59