Oyun Eski tarz, telefonda futbol oyunu arıyorum


Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
Eskiden pes oynarken kendi karakterimizi yaratıp onu oynardık, kasardık onu falan. Şimdi hepsi kart açmalı değişik birşeyler olmuş. Bu tarz bir oyun varmı, kart açmasız eski usul.
 
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
FIFA 2010 ile 14 vardı. Eski pes oyunları var. Hatta daha da geriye gidelim Real football vardı. FIFA nın modlanmış versiyonu var. Onu deneyebilirsin.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt