eski romu çıkarma

Sponsorlu Bağlantılar

xcan21

Üye
    Konu Sahibi
eski romu çıkarma
XPERIA ARC S kullanıcısıyım telefonum şu anda 4.0.4 sürümünde yeni rom yükleyip 4.4.2 ye yükseltmek istiyorum ama olurda eğer begenmezsem eski roma dönmek için telefonumda şu anda çalışan romu tekrar yüklemek için kullandığım romu nasıl çıkartabilirim ? cevaplarinizi bekliyorum...

Son düzenleme:

Otroligt

Otroligt

Üye
Dostum öncelikle küfür için şikayet edildin. Google a sormaya zahmet etseydin
linkini bulabilirdin.

xcan21

Üye
    Konu Sahibi
a

Son düzenleme:
Otroligt

Otroligt

Üye
hemen şikayet edin hiç durmayın eee ne olacak peki çok çok banlanacağım sonra yeni.hesap açabilirim sana soruyorum mübarek insan sana soruyorum kufretmesem ilgi çekmeden nasıl soruma cevap bulabilecektim ki
googleda bu konuyu defalarca araştırdım lütfen kendinizi çok zeki sanmayın
Yeni hesap açarsın aynen :D. Küfür etmek senin için ilgi çekme yöntemi yani?. Sen çok zeki olmalısın ki koskoca google da arc s stock rom aratmayı kendine yedirememişsin :D Aah ah

xcan21

Üye
    Konu Sahibi
a
Yeni hesap açarsın aynen :D. Küfür etmek senin için ilgi çekme yöntemi yani?. Sen çok zeki olmalısın ki koskoca google da arc s stock rom aratmayı kendine yedirememişsin :D Aah ah
alıntı yaparken çok fazla yazdım.şimdi toparlanmak istiyorum. googleda bu konuyu defalarca araştırdım lütfen
kendinizi çok zeki sanmayın ben bu konuyu defalarca araştırdım ve bir sonuç bulamadım verdiğin rom tr rom değil ve siz beni yanlış anlamissiniz istediğin yere şikayet edebilirsin

Son düzenleme:

Üst Alt