Eski günlerinize geri döneceksiniz! Nostalji ateri oyunları içerde!

Sponsorlu Bağlantılar

taha_1077

taha_1077

Üye
    Konu Sahibi
Eski günlerinize geri döneceksiniz! Nostalji ateri oyunları içerde!
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Sizlere elimde bulunan atari oyunlarını pc de çalıştırmaya yarayan programı da vereceğim. Bunlar oyundan görüntüler (bana ait değildir) :

Download :

1) TÜM DOSYALAR TEK PAKETTEDİR BUYRUN :

Anlatım :

İlk önce programı indiriyoruz. Sonra rardan çıkartıyoruz. Daha sonra oyunları indiriyoruz. Oyunların uzantısı .nes olmalıdır. Programı açtıktan sonra üst sekmelerden File' yi seçiyoruz. Orada Open var oraya tıklıyoruz. Açılan yerden açacağımız oyunu seçiyoruz. Varsayılan tuşlar : Yön Tuşları ve d f tuşlarıdır. Daha sonra bunları isterseniz Config > İnput ' dan değiştirebilirsiniz. 4 Kişiye kadar tuş desteklenmektedir. Yapamayan varsa yardımcı olurum. Anlatım & yükleme bana aittir. Linkler kırılınca düzelteceğim. Linkler Turbobit'e upload edilmiştir. Herkese İyi Oyunlar dilerim. Emeğe saygı!
:yuru Sorun olursa bana bildirin.

İsteyenler google dan aratarak diğer istediği oyunları da indirip açabilir ama .nes uzantılı olmasına dikkat etsin. Teşekkürü Fazla Görmeyelim indirip kaçmayalım!
RAR PASSWORD taha_1077 DİR UNUTMAYIN

taha_1077

taha_1077

Üye
    Konu Sahibi
rar şifresi taha_1077 dir

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Duygulandırdın :(

• Beğen
Tepkiler: MaxiHan
Metin137

Metin137

Üye
vay be hepsini de oynamıştım :)

Legendary.

Legendary.

Üye
Heyt be

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Contra? :(

HeavyXS

HeavyXS

Üye
15 yaşındayım 5. oyun hariç hepsini ben de hatırlıyorum :) Teşekkürler bir ara denerim.

Invoke

Invoke

Üye
3. ve 4. oynardık :pro:

Akıncı

Akıncı

Üye
somuru: mario

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Hotline Miami yükleyin mükemmel oyun.