Eski Eşinin Boğazını Kesti

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Eski Eşinin Boğazını Kesti

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde cezaevinden çıkan 32 yaşındaki Duran A., boşandığı, yeniden bir araya gelmeyi kabul etmeyen eşi Hatice S.'yi boğazından bıçaklayarak öldürdü.

Bir süre önce hırsızlık suçundan yattığı cezaevinden çıkan Duran A., tutuklandığı dönem kendisinden boşanan ve Kayseri'den Nevşehir'in Ürgüp İlçesi'ne yerleşen eski eşi 32 yaşındaki eşi Hatice S.'nin 3 çocuğu ile birlikte oturduğu Kavaklıönü Mahallesi'ndeki evine geldi. Duran A., Hatice S. ile dün saat 22.00 sıralarında tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucunda Duran A., elindeki bıçakla boşandığı eşinin boğazını keserek öldürdü. Cinayet zanlısı Duran A. daha sonra kaçtı.

Öldürülen Hatice S.'nin babası İbrahim S., "Kızım Hatice ile daha önce de tartışmış, ardından boşanmışlardı. Duran A., hırsızlıktan dolayı 12 yıl cezaevinde kaldı, yeni çıkmıştı. Hatice'nin öldürüldüğünü diğer kızımdan öğrendim" dedi.

Polis, kaçan cinayet şüphelisini bulmak için aramaları sürdürüyor.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
abi şu haberlerden içimiz karardı ya

Enes

Enes

Üye
bu tür haberler medyada yer buldukça içinden bunu yapayı geçirenleri daha çok ateşliyor madem kesen var ben de keserim diyenler kapıyor bıçağı kapıyor silahı sonra ruhuna fatiha ... bu kadar çok medyaya yansıtılmaması gerek bence

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Aynen enese katılıyorum mesela rusyada böyle haberler verilmesi vs yasakmış cezai işlem yapılıyormuş biz ne yapıyoruz kendi haberimiz yetmiyor daha rusyada şu oldu bu oldu diye onlarında haberini veriyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Enes
hizan

hizan

Üye
bu tür haberler medyada yer buldukça içinden bunu yapayı geçirenleri daha çok ateşliyor madem kesen var ben de keserim diyenler kapıyor bıçağı kapıyor silahı sonra ruhuna fatiha ... bu kadar çok medyaya yansıtılmaması gerek bence

bende size katılıyorum.

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
BelaMonte

BelaMonte

Üye
ama bizmi yasaklıyacağız, onlar yasaklıyacak. elimizden bişey gelmez. bunlar işlerini yapmıyorlar...