Eski cepnet üstüne dakika ve sms paketi var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

archh

Üye
    Konu Sahibi
Eski cepnet üstüne dakika ve sms paketi var mı ?
Eski cepnet(sınırsız:D) üzerine yapabileceğim her yöne dakika ve sms paketi var mıdır siteyi aradım ama uygun bişey bulamadım.Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim :):)

Son düzenleme:

xqz5

Üye
Arkadaşım aynı şeyi bende aradım yok. Dakika+sms yok tarife olarak. Anck 11tlye sms 15 tl ye heryone 200dakika alabilrsn. Hem net paketi yapıp sms aldgn icin gece 9 sabh 9 ve haftasonu vodafone 4000 dakikan olck 200 dakika da heryone yeterli olabilr. Ancak bu da telsiz ucretini de katarsak 41 tl edyor:)

archh

Üye
    Konu Sahibi
çok aradım bende dostum bulamadım kafama göre bi paket :(

xqz5

Üye
bulamazsın arama ya eski cepnetten vazgeccen yada dakika+sms lerden bakalm son sabredislerm. 2gb netin yetecegne kanaat getirirsem aveaya geccem. Bu ay netim yenilenince data veriyi sıfırlayp kac gb harcamışım bakcm snra karar vercem

archh

Üye
    Konu Sahibi
en iyisi 2 hat kullanmak :)

mürteza16

mürteza16

Üye
Yok kardeş. :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yarım altın yada çeyrek altın tarifelerine göz atınız. Dakika ve sms paketleri var. Ben sadece dakika alıyorum çeyrek altın tarifesi ile.
25 tl ilk ay 500 dakika her ay 50 dk artıyor maksimum 750 dk oluyor.

archh

Üye
    Konu Sahibi
peki cepnet iptal oluyo mu onu yaptırdğmzda?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Da
peki cepnet iptal oluyo mu onu yaptırdğmzda?
Şu anda cepnet ile webdeyim. Dakikam 650 oldu.
İnternet ve sms li paketleri de var almadım. Sms sevmiyorum. Whatsapp çıktı sms öldü:)

xqz5

Üye
Da
Şu anda cepnet ile webdeyim. Dakikam 650 oldu.
İnternet ve sms li paketleri de var almadım. Sms sevmiyorum. Whatsapp çıktı sms öldü:)
dakika + sms yok altın tarifesnde. Dakika+sms+ıntrnt var o da 30 tl. Netsiz olanı yok. Sms öldü haklısn ama whatsp kullanmayp sms yapan arkadas cevrem var malesef. Teknoloji özurlu olanlarda var:) yani sms 5000 filan degl 500 ile 1000 arası olsa yeter bana

archh

Üye
    Konu Sahibi
altın tarifenin 15 tl ye 200 dk olayı iyimiş

Üst Alt