Esin FM


bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
    Konu Sahibi


1-FM Radyo Uygulaması İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışır.
2-Ekran için taraftar kodu renk seçenekleri bulunmaktadır.
3-Kullanıcılar “Up” ve ”Down“ butonları yardımıyla geriye veya ileriye doğru frekans taraması yaparak seçtiği yeri dinleyebilir.
4- Kullanıcılar sayısı elliye varan favori kanal düzenlemesi yaparak bunlar arasından istediği kanalı seçebilir ve bu listeye ana ekrandan ulaşabilir.
5- Dinlenen kanal frekansı ekranda gösterilir.
6- Kanal frekansı alanına istediğiniz radyo frekansını elle yazarak ta izleyebilirsiniz.
7- FAVORİ KANALLAR Ana Ekrandan Favori Kanal Düzenleme Sayfasına Girerek Sevdiğiniz Radyo Yayınlarını Radyo Adı ve Radyo Frekansını girdikten sonra KANAL EKLE Buttonu aracılığıyla Kayıt altına alabilirsiniz.. Bu durumda radyo proğramını açtığınızda favori kanallarınız ekrana listelenir. İçlerinden istediğinizi seçtiğinizde seçilen radyo yayınını dinleyebilirsiniz.. Favori kanal eklemediğinizde ise ülke çapında yayın yapan bazı kanal listeleri alfabetik olarak devreye girmektedir.
8- Favori Sayfasında Ekran Görüntüsüne Taraftar(4 büyük takım) Seçim İmkanı Bulunmaktadır...
9- SlideBar yardımıyla kolayca frekans arayabilirsiniz.
10- Uygulamanın, Mini Menüsü içinden "Canlı Kutucuk Ekle" ile telefon ekranına canlı kutucuk ekleyebilirsiniz. İstediğiniz anda da bunu yine aynı menü içerisinden silebilirsiniz. Ekrandaki canlı kutucuk üzerine hoş bir görüntü ile uygulamayı kullanma hakkında zaman zaman kısa notlar gelecektir.

 
Son düzenleme:
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:
 
akman_12

akman_12

Üye
Teşekkürler
 
kralberk13

kralberk13

Üye
:tşk:
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt