Eset'i Sildim Artık İnternete Girmiyor (5800)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akinao

Üye
    Konu Sahibi
Eset'i Sildim Artık İnternete Girmiyor (5800)
Arkadaşlar Eset'in 6 aylık deneme sürümü vardı bugün kaldırdım telefondan ondan sonra internete girmemeye başladı artık ne turkcell'den ne de evdeki modemden giremiyorum internete çözümü nedir yardım edebilir misiniz acaba?Telefon nokia 5800

akinao

Üye
    Konu Sahibi
kimsenin bir bilgisi ya da fikri yok mu arkadaşlar

-efşan

-efşan

Üye
dostum eseti tekrar kur engelleri kaldır sonra interneti çalıştırmadan eseti kaldır

• Beğen
Tepkiler: Dogancan85

ugur3366

Üye
Bende o lanet seyi yükledim kaldırdım sonradan internete girmiyor ne wap a ne wirelless nede normal nete.

fredomcu

Üye
kardes benimde aynen öle olmustu eseti sildim bir daha nete giremedim.epey kucaladım olmadı,kardes hard format at düzelir

ugur3366

Üye
Bi sorun olmaz dimi? Aslında hala garantisi fln var yoksa aldıgım yeremi götürse yoksa kendim hard format atsam düzelirmi?

ugur3366

Üye
Atmayın bi işe yaramıyor. her sey gitti..

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşlar öyle herşeyde de format atılmazki eseti kurun tekrar engellemeleri kaldırın sonra webi çalıştırmadan eseti silin olsun bitsin

akinao

Üye
    Konu Sahibi
format attım tabi ki düzelmedi arkadaşın dediği gibi yapmayı düşünüyorum ama yine girememekten korkuyorum format atmak da işkence zaten

----------Eklendi @ 01:10:43 ---------- Yazıldı @ 00:19:50 ----------

engellemeleri nasıl kaldırırıyoruz yardımcı olabilir misiniz

----------Eklendi @ 01:27:10 ---------- Yazıldı @ 01:10:43 ----------

arkadaşlar Menü > Ayarlar > Güvenlik duvarı kısmından tümüne izin ver diyoruz sonra çıkış yapıp kaldırıyoruz o zaman giriyor herhangi bir sıkıntı olmadan hem turkcell'le hem de modemle girmeye başladı tekrar

ugur3366

Üye
Arkadaşlar ben denedim bugun oldu.!!
*HAFIZA KARTINI CIKARTIN..
*TELEFONU KAPATIN..
*SONRA 'YES' TUSUNA (YESİL OLAN), 'NO' TUSUNA (KIRMIZI OLAN) VE SON OLARAK KAMERA TUSUNA AYNI ANDA BASIN VE ELINIZI HIC CEKMEYIN, BUNLARI YAPARKEN TELEFONU TEK BASINIZA ACMANIZ ZOR OLUR AMA BI ARKADASINIZDAN YARDIM ALARAK TELEFONU ACMASINI SOYLEYIN YANI ACMA TUSUNA BASSIN..
*NOKIA YAZISINI GORENE DEK ELINIZI O SEKILDE BASARAK CEKMEYIN..
*SONRA ZATEN PIN ISTIYOR VE DÜZELİYOR..!

----------Eklendi @ 23:26:24 ---------- Yazıldı @ 23:22:52 ----------

Ayrıca internete girmediği için eseti yüklesende active hale getiremiyosun. o yuzden silip kaldırmak diye bi çözüm yok. Şimdi nete girebiliyorum kafayı yiyecektim vallahi .D

akinao

Üye
    Konu Sahibi
bu yazdığınız hard formattır evet sizde çözüm olmuş ama bende olmadı üstte bahsedildiği gibi yükleyip aktif hale getiriliyor çünkü kurduktan ve kayıt olduktan sonra size bir kullanıcı adı ve şifresi yolluyor mail adresinize onlarla istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz tekrar ve Menü > Ayarlar > Güvenlik duvarı kısmından tümüne izin ver diyoruz sonra çıkış yapıp kaldırıyoruz o zaman giriyor herhangi bir sıkıntı olmadan

speed_love_boy

Üye
ayarlarda güvenlik duvarı diye bi kısım yok

Turan

Turan

Üye
tek cozum hard. Ayni sorun bndde oldu

izmitli1983

izmitli1983

Üye
maxicep.com/symbian-s60v5-cihaz-destek/5800-internete-baglanmiyor-diyenler-buyrun-529464.html#post3699134 bunu dene çalışacaktır yalnız elle yapılandıracaksın ve kullanıcı adını internet yapacaksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt