Eset nod32 ve Eset Smart Security Deneme Sürümlerini İstediğin Kadar Kullanma.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karizma_007_07

karizma_007_07

Üye
    Konu Sahibi
Eset nod32 ve Eset Smart Security Deneme Sürümlerini İstediğin Kadar Kullanma.
Merhaba arkadaşlar, ben eset nod32 ve smart security lerinin deneme sürümlerini istediğim kadar kullandım,eğer denem sürümü bana yeter yeterki istediğim kadar kullanayım veya biraz daha denem sürümü kullanmak istiyorsanız aşağıda ki dediklerimi uygulayınız:
Eset Nod32 Antivirüs İçin: Programı kurmadan Önce tarihi kaç sene kullanmak istiyorsanız mesela 1 sene kullanmak istiyorsunuz tarihi 2011 ' e alınız ve eseti Kurunuz,şimdi 30 gününüz var 10 gün fln kalınca denem sürümünüzün süresi bitior diye uyarı verince tarihi 1 ay öncesine alınız örnek:3 aralık 2011 tarihiniz siz 3 kasım 2011 'e alın 30 gününüz daha olur, hep böyle yapark 1 sene değil istediğiniz kadar kullanırsınız(Eskiden nod32 kullandığımda böyle yapıyordum :ehe ) Not:bu tarih olayı browserlerda sertifika hatsı veriyor sertifikalı siteye girdiğiniz devam et butonu varsa ona basın yoksa tarihi günümüze geri alın,böyle yaptığınızda eseet size lisansıznız doldu fln der kırmızı olur merak etmeyin yine tarihi eski haline 3 aralık 2011 'e getirdiğinizde ve eseti güncelle yaptığınızda eski haline döner ve yeşil olur bu olay deneme sürümünü kullanmak içindir böylece sorunsuz güncelleme yaparlar.
Eset Smart Security için: Programı Kuryoruz ve size lisans bitme süresi örneğin 29 aralık 2010 verdi değilmi, Siz Eset Smart Security Deneme Sürümünü Ne kadar kullanmak istiyorsanız tarihi o kadar geri alın mesela tarih: 29 aralık 2010 da bitioyor siz bunu 1 sene için 29 aralık 2009 yapın ve 1 sene kullanın not: Size smart security şöyle bir uyarı verebilir: Lisansınızın bitmesine 379 gün kaldı gibi dikkate almayın güncelleme yapması lazım
Bu olay bazı süreli yazılımlarda da işe yarar,Bir teşekkür yeter....
NOT:Anlamadığınız şeyleri sorun sormaktan çekinmeyin Bu konu ile ilgili, ve bu konu daha önceden yayımlanmışsa özür dilerim bu konuyu silin....
:maxicep: :good: :biggrin:

--------------- Ekleme ---------------

Admin bey Yanlışlıkla kullanama yazdım Bu başlığı düzeltirseniz sevinirim :hmmm

arslansem

arslansem

Üye
İşe yarıyor mu gerçekten bu :hmmm

karizma_007_07

karizma_007_07

Üye
    Konu Sahibi
Dene gör denemekten bir şey olmaz ben öle kullanırım nod32'nin haberi olmasın :ehe

--------------- Ekleme ---------------

Konu güzel deil galiba baksana kimse beğenmedi bir teşekkür bile yok bu olay başka deneme /sharewarelerde de işe yarayabilir

Furkan1103

Furkan1103

Üye
Kardeşim sistemi geri alınca silinen virüsler de geri yüklenebilir hata olabilir yani . Bence denemeyin süresi bitince regeditten kayıdını silin alın size 30 günlük tekrar ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt