Eset Mobile Security [Yeni..!!] [08-05-2011][ESET 6 AYLIK K-E-Y VE 1 AYLIK K-E-Y DAGIYOR....!!]

Sponsorlu Bağlantılar

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
Eset Mobile Security [Yeni..!!] [08-05-2011][ESET 6 AYLIK K-E-Y VE 1 AYLIK K-E-Y DAGIYOR....!!]
[ESET NOD32 MOBİLE KULLANICILARINA 1 AYLIK ÜCRETSİZ ANTİVİRÜS LİSANS() DAGITIYOR BİTMEDİ..!! NOKIA OVİ KULLANICILARINADA 6 AYLIK ANTİVİRÜS K-E-Y İ VERİYOR....!!!! DETAYLI BİLGİ İCİN ASSAGIYA BAKINIZ..]
[NOT=LİSANS İ GÜNCELLENDİ]
Eset Mobile Security Özellikler ve Son Haberler

20 Ocak 2011
Windows Mobile ve Symbian işletim sistemleri için ESET Mobile Security Business Edition için ilk beta (EMS BE) artık kullanılabilir durumdadır. Assagıda download Linkine tıklayın, son sürümünü indirmek için. ESET Mobile Security BETA temel özellikleri şunlardır BE:
■
Sezgisel tarama - ESET NOD32 devrimci proaktif koruma kavramı, ESET Mobile Security heuristics BE geçerli mobil platformlarda kullanılmak üzere optimize edildi. Bu yarının tehditleri ve varolan karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Proaktif koruma temel bileşenidir.

■
Karantina - Karantina uygulaması ESET Mobile Security BE önemli bir fonksiyon. buldukları gibi ve artık sistem için bir tehdit temsil nerede, karantina içine taşıyarak Kullanıcılar silme infiltrasyonlar ya da virüslü dosyaları arasında seçim yapabilirsiniz. Karantinaya alınan dosyalar ya kalıcı kaldırılabilir veya kullanıcı tarafından restore edilmiştir.

■
Günlüklerde İstatistikler - Bilgi hakkında kullanıcı dostu bir formatta saklanır görevleri planlanan güvenlik denetimleri ve yeni veritabanı durum tarama gerçekleştirdi. tarama sonuçlarının bir tarih değişken aralıktaki da dahildir.
Ayrıca, kullanıcı On-Access etkinliği hakkında tamamlayıcı bilgi istatistiklerle sağlanmaktadır.

Beta test sürümü tam işlevsellik ve belgeleri olmadan nihai ürüne bir öncüsüdür. O ve deneyimli kullanıcılar için tasarlanmış olup, hata veya çökmelerine neden olabilir çünkü kritik görevleri yerine cihazlar yüklü olmamalıdır.

ESET HAKKINDA SIKCA SORULAN SOLAR....

Kamu Beta 1 Sorular

S1: bilinen sorunların bir listesi var mı?
A1: bilinen sorunlar listesi Assagıda bulabilirsiniz.

S2: Hangi sürümleri akıllı desteklenir?
A2: ESET Mobile Security Business Edition, Microsoft Windows Mobile ve Symbian işletim sistemleri ile uyumludur:
■
Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1 ve 6.5

■
Symbian S60 Edition Feature Pack 3 1 veya 2

■
Symbian S60 5th Edition

Genel Sorular

S1: Neden mobil güvenlik için bir ürün gerekiyor?
A1: Smartphone kullanıcıları genellikle hatta bazen bu gerçeği fark etmeden, onların akıllı hassas verilerin önemli miktarda mağaza. Dahası, dosyaları çeşitli türleri, e-posta, metin ve multimedya mesajları diğer kişiler tarafından kötüye korunması gereken gizli bilgiler içerebilir. ESET Mobile Security kötü niyetli saldırılara, SPAM ve mobil diğer zararlı yazılımlara karşı karşı tam entegre Gerçek zamanlı koruma sağlar.

S2: Nasıl bir kopyasını elde edebilirim?
A2: İndirme bağlantıları ve bilgi mevcuttur.

S3: Neden beta indirmek için bir form doldurmak gerekiyor?
A3: Eğer biz yeni sürümlerinin duyurulması için ya da diğer acil bilgi vermek beta testi esnasında e-posta yoluyla iletişim mümkün olacak yoksa Ancak, beta indirmek için form doldurmak zorunda değilsiniz.

S4: Birçok beta test sürümleri olacak Nasıl?
A4: ESET yeni beta testine çıkacak kurar zaman için bir kamu tarifesi yok. Yeni beta test olarak yazılıma ek işlevler eklemek için de hata raporları ve özellik isteklerini geri bildirim yanıt olarak çıkacak kurar.

S5: beta test programı için aday olacak ne kadar?
A5: Program kalitesi, performans ve güvenilirlik gerekli seviyeleri ulaşıncaya kadar ESET Mobile Security Business Edition için beta test çevrimi çalışır.

S6: beta test programı sonunda ne olur?
A6: beta test programı sonunda, bir mesaj onları beta test sürümü çalışmasını durdurması kesin tarihini bildiren bir e-posta adresi test gönderilecektir. Eğer iletişim bilgileri vermediyseniz beta test sürümü lisansı sona erdiğinde, sadece program yoluyla bildirimleri alırsınız.

S7: nasıl geri bildirimde bulunmak mı?
A7: sipariş bir hata, özellik rapor veya ESET Mobile Security Business Edition ile ilgili bir soru sormak da ESET ile bağlantıya geçmek için iki yol vardır:

Arkadaslar Lisans istiyicek Sizden Lİsans Kodunuda veriyorum:
2011/05/26 kadar geçerlidir.
Username: TRIAL-44675924
Password: j75ush3p7v

ESET NOD32 MOBİLE 1 AYLIK ÜCRETSİZ LİSANS[] DAGITIYOR...!! NASILMI ALICAKSINIZ HEMEN SU LİNKE GİREREK
girdikten sonra msn'izi yazınız 2dk icerisinde 1 aylık anti virüs lisansınızı alınız

6 AYLIK K-E-Y'İNİZİ ALMAK İÇİNDE
Sitesine giriniz gereken islemleri yapınız 6 aylık k-e-y'inizi alınız... Saygılar... By CriticDamaj (:
Güncel olarak Lisans burda paylasmaya calısıcam Saygılar... (:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: emirates16, djmatrix, samsunspor_06 ve 7 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim (:

norm_life

Üye
teşekkürler... ben bunu yükledim ancak etkinleştir diyorum.. öyle kaılıyo etkinleştiriyo yazıyo daha bişey olduğu yok yardım edebilecek var mı ??

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
Etkinlestirmek icin internet baglantısı istiye bilir..... internetle baglantı kurmaya calısıp kuramıyorsa ondan bu sorunla karsılasmıs olabilirsiniz Büyük ihtimal bundan dolayı etkinlestiremiyordur....

watercity

watercity

Üye
arkadaşım çok saol güzel bir program kurdum

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim Kardesm :) :)

furkan5800

furkan5800

Üye
kardeş bide trial olmasa dha ii

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
olmasa ama trail (:

'sLymn KalémR

'sLymn KalémR

Üye
GzeLmiş :D :D olsn 1 ay eset 1 ay kaspersky :D cart curt takılıyorum

nevercry07

nevercry07

Üye
eyvallah işime yarar

bokem123

Üye
süpersin be kardes

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim dostum sımarıyorum ama :D :)

MKB1907

MKB1907

Üye
Teşekkürler:D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler dostum eyvallah...

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
ya lisansın süresi doldu diyo lütfen bana atın mail adresime triali [email protected]

rumuz220

Üye
Menüye basıp etkinleştir diyorum kullanıcı adı filan yazıyo oraya ne yazcaz ben rasgele bişey yazdım etkinleştir dedim kimlik bilgileri yanlış diyo

crazy67

Üye
tşk

Üst Alt