ESET Mobile Antivirus S60v3/v5 Beta v.0.234.4110 (30 Gün Deneme Sürümü)

Sponsorlu Bağlantılar

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
ESET Mobile Antivirus S60v3/v5 Beta v.0.234.4110 (30 Gün Deneme Sürümü)

ESET Mobil Güvenlik Çözümü - ESET Mobil Antivirüs

Symbian mobil platformu için hazırlanmıştır.Kullanıcılar için kötü amaçlı yazılımların girişimlerine karşı verileri korumayı sağlar.
Gelişmiş ThreatSense® algılama teknolojisi ESET Smart Security ve NOD 32 Antivirüs,EMAV Symbian sezgilesl algoritmaları içinde tarama,temizleme ve malware özelliği bu platfor içinde hedeflenmiştir.

EMAV endistri düşük sistem kullanımı,hızlı güvenilir ve olumlu tarama özelliğine sahiptir.ESET Mobil Antivirüs, tehtidi ortadan kaldırır onları engeller ve ayrıca arşiv biçimlerinide tarar.Zip ve Sis gibi.

EMAV sürekli koruma sayesinde mobil tehtitleri kapatır ve internet üzerinden güncellemeleri sağlar.
EMAV kullanıcıları artık korunduğundan emin olabilir,nerde olursa olsun.)

Bu yazılım bir beta sürümüdür ve 30 günlük deneme kısıtlaması vardır.

Aktivleştirmek için web sitesine gidip kayıt olup,kullanıcı adı ve şifre isteyip aktifleştirmeniz gerekir.
(Linke tıklayarak mail adresinizi yazın ve gelen e-mail deki kullanıcı adı ve parolayı programa girerek 30günlük aktivasyonu yapabilirsiniz.)

Bu antivirüs S60v3 FP1 ve FP2 uyumu vardır,s60v5'te sadece 5800xm ve N97 içindir(Samsung i8910 için değildir.)

Tested N95 v31.0.017 Hacked....

Türkçe Açılama ve Anlatım: by Smallville (Kal-El)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cimobmlu_53, TatCeL, fullint61 ve 25 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eset antivirüse bilgisayarımda da güveniyorum. Telefonumda da güveneceğim.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Acaba deneme olmayan sürümü yok mu elinde veya bulamaz mısın :)

macman

macman

Üye
emeğine sağlık.

saasc

Üye
n73 de özellik desteklemio dio

bulentba

bulentba

Üye
saol

akababa

Üye
oooo kardeş mukemmel super bu program ama unsıgned falan edemıyormuyuz bu maKıneyı karDes bı bakSanıza eset fıRmasıNdan sasma kardAs super program bana kaLırsa heee waMı benlık bısey efe

ASİLER

Üye
Kardeş link bozuk

ASİLER

Üye
Arkadaşım bozuk lın niye uyarıyı göz önunde bulundurmuyorsunuz insnları kandırıyorsunuz link bozuk saglam link bırak yoksa sayfayı kapat

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
uA_abdül

uA_abdül

Üye
tşk

izmitlimurat

izmitlimurat

Üye
N73 te denedim malesef çalışmadı :(

--------------- Ekleme ---------------

N73 te denemiştim olmamıştı ama N82 de denedim oldu saolasın eline koluna klavyene sağlık :oke:

eddyredline

eddyredline

Üye
n73 menü özellik desteklenmiyor desede güzel paylaşım ne de olsa bizim telefon eski :d

csher

csher

Üye
5800 da denedim aktivasyonu bir türlü yapamadım.. olmuyor.. :(

zoru

Üye
emeğine sağlık güzel olmuş da bunun tam sürümünü freeware sini bulamazmısın bi yardım :hmmm:hmmm:hmmm:hmmm :ağlarım::ağlarım:

bboyy58

bboyy58

Üye
SAGOL KARDES BENIM MAKINA N96 UYDU CALISIO SORUNSUZ :aha::bye2:

Sagol kanka

HEA BEYLER UNUTMADAN USERNAMA FILAN ORDAKILERI AYNEN YAZACAKSINIZ BENDE ILK BASTA SADECE NUMARALARI RAKAMLARI GIRDIM AMA OLMAMISTI TRIAL-ŞİFRE YAZILACAK OZAMAN ORJIN:aha:

celibar

celibar

Üye
arkadaşlar bilgisayar için kullanılan ******i kabul ediyor.

doganser1995

Üye
evet

ibo15

Üye
ty paylasım icin

zaf71

Üye
nod 32 50 yıllık verebilirim sizlere , ayrıca network varsa sıkıntı yok,yaşım 13 ve 30 yaşında dünyadaki bütün pc leri sallıycam

[email protected] adresim

Üst Alt