ESA Esports PUBG Squad Turnuvası Tamamlandı


gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
ESA tarafından Hepsiburada sponsorluğunda düzenlenen ESA Esports PUBG Squad turnuvası tamamlandı. 15.000 TL ödül havuzu oluşturulan turnuvanın şampiyonu Digital Athletics oldu.


Turnuvada mücadele eden takımlar; Intruders, No Other Way, Etiget Esports, Çamlıca, fastPay Wildcats, Xbase Esports, Karagümrük Espor, Digital Athletics, Anka Esports, Blaze Esports, 836 Pizza Locale, Vagrancy, Dijirad Esports, 1907 Fenerbahçe Espor, Mod-Z Esports, Gamers of Future yarıştı.
Turnuvada toplam 16 takım yer aldı. 4 maçlık seri formatında 3 gün süren karşılaşmaların sonucunda Digital Athletics, 125 puan ile şampiyon olmayı başardı ve ödül havuzundan 8.000 TL pay aldı. 115 puan ile Etiget Esports 2. olarak 4.000 TL para ödülü kazanırken, 95 puan ile fastPay Wildcats 3. olarak 2.000 TL para ödülü kazandı. Ödül havuzundan son pay 1.000 TL ise 95 puan ile 4. olan NO OTHER WAY takımına verildi.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt