Ermenistan Havayolları (Armevia) iflas etti

• 29 Mart 2013
  • 617 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Son yıllarda zor zamanlar geçiren komşularımızdan birisi olan Ermenistan ekonomik çöküntüler yaşamaya devam ediyor.

Son olarak ülkenin resmi havayolu şirketi Armevia iflas işlemlerini başlatacığını açıkladı. Haftaya yapılacak olan uçuşlar iptal edildi.

< Resmi açmak için tıklayın >

14 uçaklık filo ile 20 ülkeye uçuşlar düzenleyen şirket haftada ortalama 100 sefer yapıyordu. Geçen sene satılmak istenen ancak alıcı çıkmamasıyla elde kalan şirketin yurtdışındaki bazı ülkelere hala borcu var.

Siz komşularımızın yaşadığı zor günler hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yazan: Mobilator
  2. Allah'a şükür diye düşünüyorum.

3. thy yükselişte

4. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye boşuna dememişler...

5. Oleyyyy :)

comando_legend bunu beğendi.
  6. başladıkları yere yavaş yavaş dönüyorlar

- - - Eklendi - - -

kem salma işine hayır gelsin başına

7. Aynen

8. Ben Ermenistan'ı düşman olarak görüyorum. İyi olmuş.

9. Komşularımıza bakınca halimize şükür etmemiz gerekir. Yunanistan battı, Ermenistan ekonomik sıkıntı çekiyor, Suriyede iç savaş var, Irak yıllardır savaşın içinde. Allah göstermesin böyle sıkıntıları milletimize

10. Harbi Doru Diyorsun Halimize Şükür :D

11. amin

Kayahan14 bunu beğendi.
  12. Arkadaşlar bizim başımızda da PKK belası var. Teröristler ülkemizden bir gitse bu ülke daha çok değişir de. Yine de başımızdan bela eksik olmaz. Ne demiş atalarımız "Türk'ün, Türkten başka dostu olmaz."

13. Ewet :hmmm

14. :hmmm

15. gebersinler

16. niye ya bizim başınıza gelseydi

17. Peki ya PKK yi desteklemeyen kurtler ? Ben turk degilim Kurdum ve bunu her her yerde gururla soylerim. Yavuz'un sark(dogu) ordusunda benim dedelerim de vardi. 93 Harbinde benim atalarimda senin atalarinin yaninda ruslara karsi savasti. I. Dunya Savasinda, Canakkale'de,Sarikamis'ta binlerce kurt genci can verdi ve sen bunlari soyluyorsun. Turkiye turklerin degildir turkiye vatandasi olan tum etnik gruplarindir. Tartisma yaratmayalim konu icinde kimseye iyi olmus falan demeyelim yarin bizim basimiza gelmeyecegi ne malum.

andacafs bunu beğendi.
  18. :oke:

19. Arkadaşım ben Türk'ün Türkten başka dostu yok derken yabancı devletleri kast ettim. Benim kürt kökenli kardeşlerimize bir düşmanlığım yok. Zaten doğu da yaşayan insanların %90'ı kendi halinde yaşayan insanlar. Çoğu iyi ve dininde insanlar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 16:50