Erkeklerin Hiç Aklından Çıkmayan 8 Şey

 • 29 Eylül 2012
 • 2282 Okunma
 • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. KALÇA
  Kadında ne makbulse, erkekte tam tersi! Erkekler cupcake’i andıran çıkık kalçalara sahip olmaktan çok çekiniyorlar. Hatta bol jean pantolonları tercih etmelerinin en büyük sebebi buymuş.
  KOL KASLARI
  Özellikle otobüslerdeki tutacaklar gibi kol kaslarını gösteren durumlarda çok tedirgin oluyorlar. Yanlışlıkla bile kollarına dokunacak olsanız güç gösterisi yapmadan içleri rahat etmiyor. Kaslı omuzlara ve kollara sahip bir erkekse sürekli skinny kollu kıyafetleri tercih ediyor.
  ELLER
  Erkekler onların ellerine baktığımızın farkındalar, fakat tam olarak güzel bir erkek elinde olması gereken özelliklerden emin olamıyorlar. Bazı kadınlar zarif elleri severken, bazıları iri avuçlardan hoşlanıyor. Bu yüzden sürekli bir çekince halindeler.
  SAÇLAR
  Bu yüzden saçlarına dokunulmasından hiç hoşlanmıyorlar, çünkü emin olun o görünüme kavuşması için ‘tüm ince ayarlar dahil’ en az yarım saat harcamışlardır. Saçlarıyla hiç ilgilenmeyen bir erkek ya ne yaparsa yapsın yakışmadığını düşündüyor ya da dağınık ve özensiz görüntünün moda olduğunu biliyordur.

  SAKAL
  Kirli mi, yoksa tamamen tıraşlı mı, yoksa şekilli mi? Yıllarca aynı modeli kullansalar bile asla tam olarak emin olamazlar. İmaj değiştirmek için de en kestirme yol olarak sakal değişimini görüyolar. Eleştiriler olumlu bile olsa akıllarında hep bu var: Acaba kesmeseydim de uzatsa mıydım?
  VÜCUT KILLARI
  İşte gerçekten tedirgin olmakta haklı oldukları bir konu! Özellikle meme başı çevresindeki, sırt ve göbekteki kıllar onların da yaz yaklaşırken kara kara düşünmesine sebep oluyor. Beyler çekinmeyin, siz de bir tüy dökücü satın alabilirsiniz!
  BOYLAR
  Bir erkek bir kızdan hoşlandığı zaman hemen topuklu ayakkabılarla daha ne kadar uzayabileceğini düşünür. Hem ondan kısa görünmek istemez, bir yandan da kendisinden uzun bir kadını tavlamış olmanın gururunu yaşar. Erkekler kadınlar daha garip olabilir!
  DİYET
  Bir erkek, bir kadın gibi diyet yaptığını itiraf edemediği için gururundan bir türlü kapsamlı bir menü araştırması yapamaz. Sadece az ve sağlıklı yemesi gerektiğini bilir. Az yemekten de utanır. En büyük porsiyona sahip olduğunda kendini gereksiz yere ‘erkeksi’ hisseder. Aslında kendine bakan bir erkekten daha seksisi yoktur.
   


  Yazan: Kingmortall
 2. VÜCUT KILLARI
  İşte gerçekten tedirgin olmakta haklı oldukları
  bir konu! Özellikle meme başı çevresindeki, sırt
  ve göbekteki kıllar onların da yaz yaklaşırken kara kara düşünmesine sebep oluyor. Beyler
  çekinmeyin, siz de bir tüy dökücü satın
  alabilirsiniz!

  -Tüy dökücüler bi işe yaramaz bence sonuçta erkeklerin vücudundakiler tüy değil kıl.

  DİYET
  Aslında kendine bakan bir erkekten daha seksisi yoktur.

  -buna %100 katılıyorum. Erkek dediğin bakımlı olur. Ter kokan erkekleri görünce uyuz olup hemen yanlarından kaçıyorum kokudan ölmemek için :D deodorant veya roll-on die bişi var ama kullanmıyolar nedense erkekler. Pis kokmayı tercih ediyolar :/
   
 3. ben hep kullanırım deodorant parfüm falan hiç parfüm ve deodorant sıkmadan çıkmam evden
   
 4. :ehe
   
 5. süper :oke:

  - - - Eklendi - - -

  nie gülüosun sende yapmalısın :)
   
 6. neden güldün reyiz :hmmm
   
 7. bu devir insanların kendine bakma devridir. bu yüzden erkeklerinde biraz bu konuda düzelmeleri gerekir hak veriyorum.
   
  tguzel7 bunu beğendi.
 8. alev öyle deyince sende suçluluk duyar gibi ben parfüm sıkmadan çıkmam demişsin ya ona güldüm yoksa kötü anlamda gülmedim güzel kardeşim :)


  - - - Eklendi - - -

  bir playboyun vazgeçemediği şeylerin başında gelir parfüm :D
   
 9. yani senin gibi birinin :D
   
 10. :utan
   
 11. bunda utanılacak bir şey yok kardeşim:ehe
   
 12. hmm alev bom diye söyleyince :D
   
 13. :ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 03:44