Erkek neden aldatır?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

folter

Üye
    Konu Sahibi
Erkek neden aldatır?
Erkek neden aldatır?

Erkeklerin cinsel dürtülerini kontrol etmekte zorlandığı bilinir. En azından kadınlar böyle düşünür. Ama bunun gerekçeleri nedir?İşte cevaplar...

Konu sadakat olunca erkekler potansiyel suçlu kabul edilir. Bunun haksız bir şöhret olduğu da söylenemez. Peki erkek neden aldatır...?

" O oradaydı..."
Bazı erkekler için "bugün ve burada" olayı çok önemli. Erkeklerin çoğu ne yazık ki kararı hızlı ve ani verip, yaptıklarının sonucunu düşünemiyor. "Yaşandı, bitti" psikolojisi çok yaygın ama ne kadar geçici bir duygu olsa da sonuçta yanlış adım atılıyor. Tesadüfen ayaklarına gelen bir şansı hiç bir erkek reddetmez. Kadın avına çıkmış olmasa da, seksi bir teklife kimse hayır demez.

" Sarhoştum "
Erkeklerin aldatma sebepleri arasında alkolün rolü hiç de küçümsenecek gibi değil. " aldatmayı asla düşünmüyordum ama arkadaşlarımla bir partiye katıldığımda bardaki kızlardan biri bana kafayı takmıştı. Onu geri çevirmedim ama eğer sarhpş olmasaydım bunların hiçbiri olmayacaktı. Bir kere hata yaptım ama bu hatayı tekrarlamak istemiyorum".

" Nasıl olsa bitecekti..."
Bazı erkekler için aldatma ilişkinin iyi gitmediğinin işareti. "Kız arkadaşımı aldattım mı ? Demek ki onu gerçekten sevmiyorum ve hemen o ilişkiyi noktalıyorum."

"Aldatmak mı, çok doğal..."
Bazı erkekler aldatmayı çok doğal karşılıyorlar."Erkeklerin cinsel açıdan değişik tecrübeler yaşamaya ihtiyaçları var. Bundan dpğal bir şey var mı?"

"Macera yaşamayı seviyorum..."
Yalanlar, gizli buluşmalar, gün ortasında hızlı seks kaçamağı... Bu tür olayların bambaşka bir heyecanı var ve bu heyecan yasak aşklara özgü. Yasak aşk yaşayan erkeklerin çoğu inanılmaz, başka bir olayda asla bulunmayan bir duygudan bahsediyorlar. "İlk adım atıldıktan sonra, arkası kendiliğinden gelir ve ilişkini mahvetmeden duramazsın".

"Çünkü farkına varmıyor"
"Arkadaşlarımdan biri eve bir kadın getirmişti ve onunla yataktayken kız arkadaşı onları yakaladı. Arkadaşım durumu çok kolay kurtardı. Rakip firmanın bazı sırlarını elde edebilmenin tek yolunun o kadının yatağından geçtiğini anlatıp, sevgilisini aslında kendini feda ettiğine inandırdı". Bu işi yapabilen erkekler kadınların ruhunu çok iyi tanıyorlar. Aldatılan bir kadın asla bunu kabul etmek istemiyor ve gerçek yerine en uçuk yalanları bile yutmaya hazır oluyorlar.

a21a

a21a

Emekli Yönetici
aldatmak tabiiki hoş bir durum değil.. fakat unutulan bir şey var.. erkekler potansiyel suçlu görülüyor
kadınlar tarafından.. oysa bir erkek bir kadını yine bir kadınla aldatır... aldatan erkek sayısı kadar da
metres var ortada onlar kadın değilmi...

aldatılan kadın sayısı=aldatan erkek sayısı= metres sayısı=aldatan kadın sayısı

bu matematik doğru ise kimsenin kimseye laf söylemeye hakkı yok.... haaa ince bir ayrıntı var yukarıdaki eşitlikte...eleman sayıları aynı, elemanlar farklı sadece.... :shiny:

folter

Üye
    Konu Sahibi
uehuehu
haklısın ama tum bunları aldatmayı haklı cıkarmak ıcın okumayalım.
aldatmak ve aldatılmak yaşam sürecinde gerçekten çok acı bir olay.

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
bende aldatmistim
hemde sevdigim kizi
su an biriyle beraber olmama rahmen
onu hala ariyorum

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
ya sıkılmıştır ilişkisinden...yada bilmiyorum
bence aldatmak yanlış bişe...

kaan_saner

Üye
Originally posted by a21a@Aug 23 2005, 06:47 PM
aldatmak tabiiki hoş bir durum değil.. fakat unutulan bir şey var.. erkekler potansiyel suçlu görülüyor
kadınlar tarafından.. oysa bir erkek bir kadını yine bir kadınla aldatır... aldatan erkek sayısı kadar da

bu matematik doğru ise kimsenin kimseye laf söylemeye hakkı yok.... haaa ince bir ayrıntı var yukarıdaki eşitlikte...eleman sayıları aynı, elemanlar farklı sadece.... :shiny:
[post=142365]Quoted post[/post]​
aynen katılıyorum :artı:

emreakcali

emreakcali

Üye
aldatan kisi kadin veya erkek kendini basitlestirir bence kadinin oldugu kadar erkeginde o... su olur yani

ama en basta sana herseyi ama aradigin herseyi verebilecek birini bulmaktir ozaman ne kadinin nede erkegin gözü disarda olur

Caine

Caine

Üye
hay ben bu aldatmaların daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hay ben bu bırakıp gitmelerindeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
hay bu aşkın meşkindeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

matematiğini çözemedimmmmmmmmmmmmmmmmm :DD :DD :DD

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by a21a@Aug 23 2005, 06:47 PM

[post=142365]Quoted post[/post]​
+ 1

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
ya insan kendisine yapılmasını istemediği şeyleri başkalarına yapmamalı...şayet bi kız beni aldatsa ben o kızı fururum... :D :gun: :gun: bende onun için kimseyi aldatmam...

mahirmete

mahirmete

Üye
+1 bende fururum

mavizeybek

mavizeybek

Üye
erkek neden aldatır acaba
bunu kendinize bir sorunsana niçin aldatırsınız? her maxicep üyesi bir neden söylerse belki bellli bir istatistik oluşturabiliriz. :DD

ben olsam (aslında aldatma potansiyelimin çok düşük olduğuna inanıyom ama olan potansiyeli nerede kullanıcağıma gelince;) galiba bu partnerimin sevgisini bana hissetirememesinden yada benden hoşlanmıyor imajı algılarsam bunu yapabilirim galiba. ama tabiki karşıdaki kişiden partnerimden alamadığım elektiriğide almam gerekiyor.

slayer

Üye
aldatmayacağıma eminim, heralde..
aldatırsamda
bana karşı soğuk olursa ve de karsıma bi afet çıkıp ilgisini gösterirse o zaman ne yapalım aldatırız :rolleyes:

Shadyboi

Üye
Karşındakinden herşeyi yeterli bir biçimde alıyosan zaten aldatmazsın en azından ben böyle düşünüyorum ama eğer biyerlerde bi eksiklik hissediyosan o zaman onu doldurmak isteyerek sewgiline daha yaklaşırsın yine olmazsa yine denersin yine olmadıysa erkeklik doğan gereği bir kaçamak sonra bi tane daha.....uzayıp gider. :rolleyes: taki doğrusunu bulana kadar :hoho:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
benim sevdigim kizi aldatma sebebim;
uni'de kiz-erkek iliskileri malum
bende sevdigim kizla cikarken
baska kizla cikmaa basladim
bizim ust katta oturuodu
tabi cikmaa basladiktan sonra bizde kalmaa basladi
sonrasi aldatma bolumune giriyor zaten
ve aylar sonra ilk hatunun ark bizi carsida gormusler ve hemmen ispiyonlamislar
oda geldi bi kac hafta surekli sekillerdeydi sonrada ayrildik
1-2 ay sonrada diger kizla ayrildm (okul bitince) malum

neyse simdi baska bi iliskim var
ama o taa zonguldakta ben ist'da
geldi ailemle tanistirdim,onun aileside beni bilio
ama ne kadar dayanabilcegimi bilmiorum
uzaktan iliski yurutmek cok zor

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
imzaminda kime nazaran oldugnu anlamissinizdir belki

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
benim sevdiğim kız taaa niğdede ama ben istanbuldayımm...şu anda çıkıyoruz aileler birbirlerini tanıyor...ve asla aldatma die bişe olmucağından eminim..

ayrıca uzakta bi sevgili gerçekten çok zor..

yane ben bilirim bunu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt