Erkek diye kaçtı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
    Konu Sahibi
Erkek diye kaçtı...

Bir garip aşk hikayesi!

İstanbul’da bir kız kaçırma şikayeti üzerine harekete geçen dedektifler, soruşturmanın sonunda adeta 'şok' geçirdi.

Bir eve yapılan baskında internet üzerinde tanıştığı gence kaçan 19 yaşındaki İ.A., bulundu. Ancak genç kızın kaçtığı ve çevresinde kendisini Gürkan olarak tanınan gencin, aslında erkek değil kadın olduğu

İ.A., polise Gürkan ismiyle tanıdığı G.A.’yı (21) erkek sanarak internet üzerinde tanıştığını, konuşurken aşık olduğunu, kadın olduğunu öğrendiğinde de ilişkisine devam ettiğini söyledi. Her iki gencin ailesi önce bu duruma itiraz edip çocuklarını eve kapattı. G.A., evden kaçarak geldiği kız arkadaşı İ.A.’nın evinde köpek tarafından ısırıldı. İki tarafın ailesi sonunda gençlerin isteklerine boyun eğdi ve bir ev tutarak birlikte yaşamalarına razı oldu.

Bir garip hikaye

POLİS GENÇKIZIN KAÇTIĞI ERKEĞİ TESPİT ETTİ

İstanbul’da polise başvuran A., ailesi kızlarının internet üzerinden tanıştıkları bir erkek tarafından kaçırıldığı şikayetinde bulundu. Polis, bu şikayet üzerine harekete geçerek önce kayıp genç kızın bilgisayarını incelemeye aldı. Yapılan inceleme sonucu İ.A.’nın 4 ay önce tanıştığı Gürkan isimli bir gençle kaçtığını tespit etti. Yapılan çalışmalar sonucu Gürkan isimli gencin kaldığı ev tespit edildi. Polis sabaha karşı eve baskın yaptı. Baskında kaçırıldığı iddia edilen İ.A., bu evde bulundu. Aynı evde bir kadın daha vardı. Polis, bu kadına Gürkan isimli genci sorduğunda önce ‘O burada yok. Akşam gitti’ cevabını aldı.

ERKEK SANILAN ZANLI KADIN ÇIKTI

Ancak kısa süre sonra genç kadın aslında Gürkan isimli kimsenin var olmadığını kendisinin İ.A.’ya aşık olduğunu, birlikte kaçmaya karar verdiklerini itiraf etti. Gençler karakola götürülerek olayla ilgili ifadeleri alındı. Kaçtığı kişinin kadın olduğunu bildiğini söyleyen İ.A., "Onunla önce Facebook’ta erkek sanarak konuşmuştum. Kısa sürede arkadaş olduk. Birbirimizi görmeden ona aşık oldum. İlk buluşmamızda önce hiçbir şeyden şüphelenmedim. Ancak bana kendisinin aslında kadın olduğunu söylediğinde çok şaşırdım. Aynı erkeğe benziyordu. Ancak onunla çok işi anlaşmıştık. Ondan ayrılmadım ve şimdi daha çok seviyorum. İlişkimiz başladı. Anlaşarak bir süre sonra onun evine kaçtım. Onunla evlenmek istiyorum" dedi.

G.A.’ da ifadesinde İ.A.’nın kendi rızasıyla evine geldiğini söyleyerek onunla evlenmek istediğini söyledi.

AİLELER ŞOK GEÇİRDİ

Kızlarının bir erkeğe kaçtığını zannederken bir kadına kaçtığını öğrenen İ.A. ile kızlarının bir kız kaçırdığını öğrenen G.A.’nın ailesi durum karşısında şok geçirdi. İ.A. ile G.A. aileleri tarafından eve kapatılarak görüşmeleri yasaklandı. Ancak kız arkadaşından vazgeçmek istemeyen G.A, bir süre sonra evinden ayrılarak İ.A.’nın evinin önüne geldi. Burada pencereye çıkarak içerdeki sevgilisini görmeye çalışan G.A., evin bekçi köpeğinin saldırısına uğradı. Saldırı sonucu G.A.’nın kalçasından ısırılarak yaralandığı ve tedavi gördüğü belirtildi.

Gençlerin ısrarı üzerine ilk pes eden İ.A.’nın ailesi oldu. Aile, G.A.’nın bir yakını ile gelerek kızlarını istemesine razı oldu. Bir mağazada tezgahtar olarak çalışan G.A.’nın evlenme hazırlıklarına başladığı bu amaçla bir ev tuttuğu öğrenildi. Önümüzdeki günler G.A.’nın bir yakını ile birlikte İ.A.’nın evine giderek sevgilisini babasından isteyeceği, istemenin olumlu gerçekleşmesinin ardından İ.A ile G.A’nın birlikte yaşayacakları öğrenildi.

doctorrr

doctorrr

Üye
ohoooy :oha: hyarbiden garipmiş :gul:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
yok artık :d:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Aileler oğlana kaçtı diye üzülürken... Tövbe ya :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:oha: :zong:

TheCower

TheCower

Üye
Şimdi ben anlamadım erkek değil mi gürkan yoksa erkek mi çıktı ikisi de kız mı düdük mu ne bu

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
:birak:

Jitou

Jitou

Üye
Yuh ya:oha2:

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Dıştan erkek demek ki:D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi ben anlamadım erkek değil mi gürkan yoksa erkek mi çıktı ikisi de kız mı düdük mu ne bu

Düdüdkleme imkansız aralarında ikiside kız.
Kaçtıgı kız kendini erkek olarak tanıtıyo halbuki kız ama isin ilginç kısmı kaçan kız erkek olmadıgını ögrendigi halde iliskisine devam etmis.Leziko durumu.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Düdüdkleme imkansız aralarında ikiside kız.
Kaçtıgı kız kendini erkek olarak tanıtıyo halbuki kız ama isin ilginç kısmı kaçan kız erkek olmadıgını ögrendigi halde iliskisine devam etmis.Leziko durumu.

aşk bu :kıskıs:

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
:oha2:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
tövbe bismillah bune yaw :hmmm

TheCower

TheCower

Üye
Düdük olaydı haber olmazdı de mi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...