Eric Geretsi Konuşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
Eric Geretsi Konuşalım
sizce gerets sizce nasıl bi teknik adam bu topiçte konuşalım tartışalım olumlu yönlerini ve olumsuz yönlerini konuşalım hainzle actığım topiç süper gidiyo

CooL'n'Quiet

Üye
almanyadan takip ettiim kadarıyla takımı lige fırtına gibi başlatan sonra tökezleyen bi teknik adam.Wolfsburg alman liginde coşmuştu ilk bi kac hafta ilk 4 te yer aldı flaş sonuclar aldı sonra 10. bitirdi

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
sece bizede öylemi olacakilk3 hafta süper 4hafta biraz takıl sonra takla mı olacak yoksa diğer maçlar üper mi gecer?

valmont2

Üye
bence galatasaray bu sene iyi işler yapıcak.. belki sampiyon olamayabilir ama taraftarını oynadıgı futbolla mutlu edicektir.. ayrıca şansda yanında olursa şampiyon bile olabilir.. gecen sene bile olabilirdi.. ama sansızlıklar, hagi nin acemilikleri vs.. sonucu kaybedildi..

CooL'n'Quiet

Üye
kendi fikrim....sampiyon olmadıktan sonra iyi işler yapması cokta önemli deil mesela 2 senedir FB samp. ama TS ii top oynuyo ama kim konusuluyo?

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Galatasaray son dkların futbolunu oynuyor

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben ce galatasaray süper bir takım herkes üç yıldız alabilir(***)ama uefa -super cup alması biraz zor FENERBAHÇE başkanı AZİZ YILDIRIM'ın yaptığı yorumları biraz kötü bulmuştum çünkü galatasarayın aldığı uefa kupası sadece tesadüf deyişi beni deli etti galatasaray ın eski zaman nını ne zaman düşünsem aklıma jardelin REAL MADRİD'e attığı gol geliyor BENCE BU KUPALAR TESADÜF DEĞİL GERCEK ayrıca konu dışı topicinede bugun bi resim gördüm tabela dan aynen bu yazıyazıyor
EĞER FENERBAHÇE AVRUPADA Bİ KUPA ALABİLİRSE BURAYA HEYKELİ YAPILACAKTIR diyor

AntiTuk

Üye
Originally posted by valmont2@Aug 30 2005, 02:34 PM
bence galatasaray bu sene iyi işler yapıcak.. belki sampiyon olamayabilir ama taraftarını oynadıgı futbolla mutlu edicektir.. ayrıca şansda yanında olursa şampiyon bile olabilir.. gecen sene bile olabilirdi.. ama sansızlıklar, hagi nin acemilikleri vs.. sonucu kaybedildi..
[post=149274]Quoted post[/post]​

çok doğru

AntiTuk

Üye
Originally posted by CisSe@Aug 30 2005, 03:00 PM
arkadaşlar ben ce galatasaray süper bir takım herkes üç yıldız alabilir(***)ama uefa -super cup alması biraz zor FENERBAHÇE başkanı AZİZ YILDIRIM'ın yaptığı yorumları biraz kötü bulmuştum çünkü galatasarayın aldığı uefa kupası sadece tesadüf deyişi beni deli etti galatasaray ın eski zaman nını ne zaman düşünsem aklıma jardelin REAL MADRİD'e attığı gol geliyor BENCE BU KUPALAR TESADÜF DEĞİL GERCEK ayrıca konu dışı topicinede bugun bi resim gördüm tabela dan aynen bu yazıyazıyor
EĞER FENERBAHÇE AVRUPADA Bİ KUPA ALABİLİRSE BURAYA HEYKELİ YAPILACAKTIR diyor
[post=149306]Quoted post[/post]​

aziz yıldırım yaptığı "köpek ulaşamadığı kemiğe havlar" sözüne tıpa tıp uyuyor.
keşke her türk takımı böyle bi tesadüfü(!) gerçekleştirebilse

ruh hastası

ruh hastası

Üye
arkadaşlar bir takım hucum oynuyor diye ne iyi takımdır nede iyi bir teknik adam maçları takip eden varsa anlıyacaktırki g.s ileri zamana kadar defanstan dolayı çok zor günler geçirecek bir takımda 8kişi gol atmaya çalışırsa geriyi kim tutacak tomasla song ikisi geride kalıyor ama kanatlarda iyi oynuyan adam yok ve bu ikili kendi defans hattını kuramıyor ve basit gol yiyor bunuda zaten gs karşı korkak oynamayan ve gol atmaya çalışan takımla oynayınca herkez görecek çok gol atmak iyi teknik adam demek değildir az gol yemek önemli

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
bu sene G.Sarayi izleyin
sadece izleyin
hele su defansta tam bi saglamlassin

ruh hastası

ruh hastası

Üye
o defans oturana kadar siz çok kayıp verirsiniz bu gerçek

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
gorucez bakalim

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
hayırlısı izlicez göreceğiz

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bu adam dandk bi kadrodan ei kadro ckartabilio ama yıldızlara karsı nasl bi tutum içinde bilnmez!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt