Erdoğan'dan Tek tip askerlik açıklaması

 • 21 Ekim 2010
 • 343 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Org. Işık Koşaner’den ‘Tek tip askerlik’ konusunda aldığı brifing ile ilgili olarak, Güzel bir çalışma, devam edecek” dedi.


  Yunanistan'da düzenlenecek ‘Akdeniz İklim Değişikliği Zirvesi’ne katılmak üzere Atina'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Org. Işık Koşaner’den ‘Tek tip askerlik’ konusunda aldığı brifing ile ilgili olarak, “Güzel bir çalışma, devam edecek” dedi.
  Başbakan Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan, Devlet Bakanı Faruk Çelik, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, özel uçak ‘ANA’ ile Yunanistan’ın başkenti Atina’ya geldi. Başbakan Erdoğan’ı Venizelos Havaalanı’nda Türkiye’nin Atina Büyükelçisi Hasan Göğüş ve öteki ilgililer karşıladı.
  Başbakan Erdoğan Atina’ya gelişi sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başbakan Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Org. Işık Koşaner’den ‘Tek tip askerlik’ konusunda aldığı brifing ile ilgili olarak, “Konuyla ilgili benden dreğerlendirme almayın. Güzel bir çalışma, devam edecek” dedi.
  Başbakan Erdoğan, yarın başlayacak olan Akdeniz İklim Değişikliği Zirvesi’ne katılacak.
   


  Yazan: Burak
 2. ne zaman kesin bi açıklama yapacaklar ne zaman bi karara varacaklar artık yoruldum her gün her sabah umutla haberlere bakmaktan milletin duygularıyla dalga geçiyolar zaman geçirip oyalıyolar milleti sadece o kadar yazık çok yazık...
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 08:35