ePSXe V.1.9.26 [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
ePSXe V.1.9.26 [HG Türkçe]

PlayStation oyunlarını Android telefonunuzda açmaya yarayan emulatördür

Google Play Bağlantısı:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2614176, 03ramazan, b3k1rr03 ve 3 diğerleri

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

palpolisi

palpolisi

Üye
:D teşekkürler sana ALLAH razı olsun kardeşim sağol elin kolun ağrımasın

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler oyunlari nerden bulabilirm acaba

palpolisi

palpolisi

Üye
google ye psx rom yaz şu şekilde dosya örnek tekken3.iso boyutu 500 mb gibi büyük dosyadır genelde dövüş oyunları güzel youtube ye palpolisi yaz izle Benim videolarıgoogle ye Playstation 1 oyunu indir yaz çıkar oyunlar inen dosyayı hafıza kartına at ve ve uygulamayı aç

Anil-D

Anil-D

Üye
hocam link atmam mumkunmu

palpolisi

palpolisi

Üye
tekken 3 türkçe bulabilirsen 30 mb falan pc olanı indir içinde iso dosyası vardır Al hafıza kartına at oyna

xmustx

xmustx

Üye
teşekkürler :)

palpolisi

palpolisi

Üye

402 mb büyük dosya kotana güveniyorsan indirArkadaşlar Ppsspp bu emülatör de Playstation portable oyunlarını açıyor dan indir ayarları yapmanız lazım amabana göre devrim bu emülatör yakında psv yi de içine katarsa tadından yenmezlevent yakında sixaxis i tükçe ye çevirecek ve ps3 kol la süper sarıyor bu oyunları oynamak

Anil-D

Anil-D

Üye
gta varmi

palpolisi

palpolisi

Üye
psp de oynanan herşey varyoutube ye psp game yaz beğendiğin oyunları google den bul indir oyunlar 1GB A yakın Bazıları daha büyük amaGuilty gear +ridge racer 2+soul calibur oyunları güzel çalışıyorArkadaşlar bios dosyası olmadan çalışmaz bios dosyasını bulun psx bios dosyası indir yazın google amcaya

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Eklenti Son Sürümüne Güncellendi

Fenomenon

Fenomenon

Üye
teşekkürler. jeckie chan stuntmaster oyununu öneririr. ps one'da çok oynadım :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler. jeckie chan stuntmaster oyununu öneririr. ps one'da çok oynadım :)
Ben hiç denemedim oyun yükleyerek denemedim bu emulatörü. sadece çeviri için yükledim baktım sadece ama bir gün mutlaka deniycem oyun oynamayı :)

palpolisi

palpolisi

Üye
:biggrin::oha2: Teşekkürler ne çabuk yaptın ALLAH RAZI OLSUN süper olmuş samsung s4 te çalışıyor. arkadaşlar tercihlerden bios dosyasını seçmezseniz çalışmaz bios dosyasını google den bulun indirin. emülatör+bios+psx oyun gerekli

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
:biggrin::oha2: Teşekkürler ne çabuk yaptın ALLAH RAZI OLSUN süper olmuş samsung s4 te çalışıyor. arkadaşlar tercihlerden bios dosyasını seçmezseniz çalışmaz bios dosyasını google den bulun indirin. emülatör+bios+psx oyun gerekli
Rica ederim :)

palpolisi

palpolisi

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

palpolisi

palpolisi

Üye
Ben ps3 kablosuz kol bağlıyorum. Bu uygulamaya kablolu kol bağlaya bilir sin ve asphalt 7 ve 8 de kablolu kol ile oynayabilir sin. YouTube ye palpolisi yaz izle

Üst Alt