Epocware Pc File Manager

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Epocware Pc File Manager
Aslında resim alarak sizlere göstermeye çalıştım ama programın işlevi,
Resimde görünen modellerin, disklerini görmek .
(Tıpki telefona yüklediğiniz file manager ler de, ne görüyorsanız)

Bunun için yapmanız gereken, telefonunuzun pc suite bağlantısını yapmak ve Programı çalıştırıp modelinizi seçmek, program kendi görecektir..

m.ozan

m.ozan

Üye
abi epocware program1n1n 7610la çalisani yok mu.telefona kabloylangage oyunu yüklenmiyo yoksa.cünkü kabloyla dosyalar1 mesajlara yollayamiyorum.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Maalesef şu an yok ama 6600 ı seçerek bir deneyin belki 7610 çalışır :)

m.ozan

m.ozan

Üye
yok onu denedim de. data kablosuyla mesajlara nasil dosyalari yollayabilirim. :'(

SetriX

Üye
Hocam Her halde eşleştirmeyi yapamıyorum Çünkü Bu yukardaki Resim Ekkranına aynen geliyorum fakat diskleri göremiyorum....

the_pasha

Üye
acaba bu tarz file managerlerle telefondaki system dosyalarını görebilir miyiz?

staskan

Üye
ewt bu programla system dosyaları gorunuyor fakat bu program pc suite ye ihtiyaç duyuyo eğer suite olmaz sa bağlantı kurmuyo

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Yeni model telefonlarda da desteği yok ayrıca programın şu anda ..

Yakın zamanda yeni versionun çıkmasını bekliyoruz ( yeni telefon destekleriyle )

m.ozan

m.ozan

Üye
evet ama ben onun yolunu buldum. pc suitte hafıza kartını seçip sistem dosyasını ilk açılan bölume yapıştırınca oyun otomatik kuruluyo.
:artı:

erkamkucet

Üye
arkadaşlar ben ne mavidiş kullanıyorum ne de data kablosu...yaşasın usb bellek transferi...
ama blz uzantılı olmayanları nasıl yukleyecem buna onu bulamıyorum...

deniz_trk

Üye
6260'da çalışmıoo :vur:

yahya82

Üye
Selam. Negative, ben epocware programını indiriyorum ama "sistem bilgisi bu NFO dosyasını açamaz. Bozulmuş veya tanınmayan bir sürüme ait olabilir" diyor. Ne yapmam gerekiyor. Bu programı başka yerden indiremezmiyim ya da bu sorunu nasıl çözebilirim.

gunaydins

gunaydins

Üye
çok teşekkür arkadaşım :oke: program sorunsuz çalışıyor... :artı:
ellerine sağlık :artı: :haha:

yahya82

Üye
Ya bu rar uzantılı oyunlar 7610'da çalışmıyor mu? Deniyorum olmuyor. Lütfen bana yardımcı olun

m.ozan

m.ozan

Üye
Originally posted by yahya82@May 24 2005, 10:44 AM
Ya bu rar uzantılı oyunlar 7610'da çalışmıyor mu? Deniyorum olmuyor. Lütfen bana yardımcı olun
[post=62675]Quoted post[/post]​

arkadaşım o rar dosyası bir sıkıştırılmış dosyadır.winrar programı işini görür.

mertt

Üye
negative smartcom die bi prog warmış arayanın hem resmini görüosun hemde mesaj gelirken ve gönderirkende resim çıkıomuş sana zamet crakliymiş bide şimdiden saol

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Originally posted by yahya82+May 20 2005, 09:08 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(yahya82 &#064; May 20 2005, 09:08 PM)</div><div class='quotemain'>Selam. Negative, ben epocware programını indiriyorum ama "sistem bilgisi bu NFO dosyasını açamaz. Bozulmuş veya tanınmayan bir sürüme ait olabilir" diyor. Ne yapmam gerekiyor. Bu programı başka yerden indiremezmiyim ya da bu sorunu nasıl çözebilirim.
[post=59947]Quoted post[/post]​
[/b]

Sistem bilgisi dosyasını açmıyacaksınız zaten, kurulum dosyası sizi ilgilendiren program.

<!--QuoteBegin-mertt
@Jun 18 2005, 08:58 PM
negative smartcom die bi prog warmış arayanın hem resmini görüosun hemde mesaj gelirken ve gönderirkende resim çıkıomuş sana zamet crakliymiş bide şimdiden saol
[post=89331]Quoted post[/post]​
[/quote]
Sizce yeri mi :mf:

taz_crash

taz_crash

Üye
bu n_gage oyunları sx1 de calısırmı :)

ekolix

Üye
Epocware programı k750i ile uyumlumu yada bu model telefon ıcın uygun olanı var mı???

Üst Alt