Epic War 3 War of Heroes 1.0.3 "01.12.2010"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kumuk

kumuk

Üye
    Konu Sahibi
Epic War 3 War of Heroes 1.0.3 "01.12.2010"

148Apps: ". Ben Epic War 3 oynamaya devam ediyorsun neden asla bilemeyeceğim, ama bu konuda bir şeyler yere koyarak beni engelliyor"

ÜCRETSİZ için versiyon flash deneyin:

25 milyon çalış dünyada varolan en epik bir strateji oyunu, artık nihayet AppStore geldi. Bir lider flash oyunlar geliştirici ARTLOGICGAMES, EPIC WAR 3 ile işbirliği Chronicles DEFENDER epik app geliştiriciler kadar. Bu oyunu olağanüstü bir strateji oyunu ve online oyunlar portalları lider de en epik strateji oyunları.

neden Epic War 3 gerçekten en epik bir strateji savaş oyunudur keşfedin. Toplamak ve yaratıklar yükseltme ve savaş alanında düşmanlarını öldürmek gibi onları komuta. Oynar gibi 6 farklı kahramanlar ve Titans büyük güçlerin nihai keşfetmek ve yüce büyülü becerileri toplamak.

GERÇEKLER:
Epik War serisinin 50 milyon çalış toplam dünya çapında, dünya ve deneyim epicness her yerinde 500.000 oyuncular katılabilir vardır. Epic War serisi online oyun portalı lider, en oynadı ve Kongregate de en iyi strateji oyunu favorited olduğunu.

- Top Kongregate, 9 strateji oyunları
- Top 3 en Kongregate de strateji oyunları oynandı
- Kongregate at Top 3 en fave strateji oyunları [40.000 oyuncu oyun faved]
- Dünya çapında fazla 25 milyon çalış
- 500,000 online web versiyonunda oyuncular tahmini toplam

ÖZELLİKLERİ:
- 6 kahramanlar
- 20 adet kilidini
- 10 becerileri
- Yükseltilebilir birimleri ve beceri 5 seviyeleri
- 16 aşamaları
- 5 gizli meydan aşamalarında

NE ONLAR Kİ:
habbos (Kongregate oyuncu): 'Epic savaş 3 tüm epik savaşların en iyisi'
dragongod666 (Newgrounds oyuncu): 'gerçekten başlık Epic.The eylem ve strateji koymak hak olan bu oyun bir tür oyun bir olduğu gibi.'
2f1n3 (iTunes oyuncu): 'Büyük oyun! - Bana oynadı bağladım an var! Iyi bir grafik! kahramanlar bir sürü! '

• Beğen
Tepkiler: cptalperen
cptalperen

cptalperen

Üye
eyvallah oyun çok güzeldir tavsiye :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt