Endomondo Sports Tracker PRO v10.2.2

Sponsorlu Bağlantılar

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Endomondo Sports Tracker PRO v10.2.2

Bu kişisel antrenör ve sosyal uygunluk ortağı ile spor eğlenceli olun!

Endomondo yüksek puan Android türünün uygulaması ve, bisiklet, yürüyüş ve diğer herhangi bir mesafe-etkinlik tabanlı çalışan için idealdir. olan
8,6 milyon kullanıcılarına katılın ve endorfin azat başlayın!
! Bu popüler Endomondo Spor Tracker PRO sürümü
Google son değişiklikler için oynayın Yeni Neler bakınız.

PRO Özellikleri:

• Aralığı programları: üç programdan birini seçin veya kendi oluşturmak ve ses koçu size rehberlik edelim
  • Grafikler: egzersiz boyunca tur zamanları, kalp hızı, hız ve irtifa ile grafikleri görüntüleme
  • Kendinizi yendi: hedef olarak bir önceki egzersiz ayarlama ve ses koçu size bu sefer daha iyi performans göstermesine yardımcı olur
  • Düşük güç modu: Uzun egzersiz için bu özelliği kullanarak pil bekleme süresini artırın
  • Zaman hedefi: egzersiz ve ses antrenör için bir süre seçin Eğer zaman hedefe ulaşmak yardımcı olacak
  • Kalori hedefi: ayarla egzersiz ve ses antrenör için bir kalori hedefi size rehberlik edecektir
Özellikler:
  • Süresi, mesafe, hız ve kalori içeren herhangi bir açık hava spor izlemek
  • El egzersiz girin, örneğin, bir koşu bandı koşmak ya da ağırlık eğitim
  • Egzersiz yaparken her mil veya km için ses geri bildirim almak
  • Arkadaşlar canlı peptalks alın - bunlar daha sonra size yüksek sesle saniyede okunur sitemizde kısa bir metin yazmak
  • Bir harita üzerinde güzergahı
  • (Polar WearLink ® Bluetooth ® + verici ve Zephyr kalp hızı monitörü, store.endomondo.com daha fazla bilgi ile çalışır) kalp hızını takip
  • Km veya mil başına egzersiz ve çalışma bölünmüş kez geçmişini görüntüle
  • Bir mesafe hedef belirleyin ve ses koçu hedef olarak o konuşmak zorunda
  • Sync birden fazla platformda egzersiz (web girişi, belli saatler, dosya ithalat - kayıt gerekli)
  • Mesaj Facebook Timeline için egzersiz
  • Gerçek zamanlı arkadaşlarınızın en son egzersiz görün
  • Yarış bir arkadaşınızın zamana karşı ve daha iyi performans antrenörü ses yardım var
  • Rota şampiyonuna karşı belirli yakındaki güzergahı ve yarış rekabet
  • Telefonunuzun ana ekranda sosyal widget ile arkadaşlarınızın son etkinliklerini izleyin
  • Her egzersiz için müzik çalma listesi bir günlük tutun
  • Yakın yolları Eğitim ve yolunuzu gezinmek için haritayı kullanabilirsiniz
  • Bu hareket olduğunda otomatik olarak duraklatmak için app ayarlayın
  • Geri sayım etkinleştirin
  • En değerli bulmak bilgileri göstermek için ana ekranını özelleştirmek
  • Lütfen (kablolu) kulaklığın medya düğmeye dokunarak anında geri bildirim almak
  • Pause ve uzun sizin (kablolu) kulaklığın medya düğmeye basarak bir egzersiz devam
  • Bisiklet hız ve ritim ve ANT + ile kalp hızı monitörü sensörleri ile entegre
  • Bir SmartExtra olarak SonyEricsson Smartwatch ile entegre
  • Erişim tüm online ayarları: Profil, paylaşma, gizlilik, egzersiz, ses ve aksesuarları
Eğer kayıt varsa, tüm veriler altında kişisel eğitim günlüğü ve sosyal spor ağa otomatik olarak gönderilir. Olursa olsun. Kullanarak ne GPS telefon veya izleme cihazı, bu eğitim analiz yerdir, arkadaşlarınıza karşı rekabet diğerleri canlı olarak takip ve dünyada aktif insanlarla iletişim endorfin serbest Zaman!

Bu sürümde neler var: (Güncelleme: 5 Mayıs 2014)
  • İstatistikler: Sen şimdi tam ekran modu ve spor ile filtre verilerine istatistikleri görebilirsiniz. Sadece Premium kullanıcılar için kullanılabilir.
Gerekli Android Sürümü: 1.6 Ve Üzeri Gerektirir.

Ekran Görüntüleri:

Dosya Boyutu : 9Mb APK

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Yönetici tarafından düzenlendi:

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

Üst Alt