Haber En Yüksek AnTuTu Puanı Alan Telefon Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
En Yüksek AnTuTu Puanı Alan Telefon Belli Oldu
Dünya üzerinde en çok tercih edilen mobil performans testi uygulamalarından AnTuTu Benchmark uygulaması Mayıs ayında en yüksek puan alan telefonları açıkladı.

Antutu'nun Mayıs ayındaki en iyi performans gösteren ilk on akıllı telefonu belli oldu. Mayıs ayı boyunca AnTuTu Benchmark uygulamasında yapılan tüm testlerin puanlarının ortalaması alındığında en yüksek puana ulaşan akıllı telefon belli oldu. Apple'ın iOS işletim sistemine sahip cihazlarının artık dünyanın en hızlı akıllı telefonu olmadığını söyleyebiliriz.

HTC U11, Antutu'nun genel performans kriterinde iPhone 7 Plus'ı geçerek liderliğe oturdu. Ortalama 180,079 puanı ile HTC U11, iPhone 7 Plus'ın sahip olduğu ortalama 174.299 puanın oldukça üzerinde bir puan alarak rakibine fark atmayı başardı. Arkasından gelen Xiaomi Mi 6, 172.400 puan ile üçüncü, Galaxy S8 ve S8 Plus ise ortalama 172.300 puan ile dördüncü ve beşincisi sırayı paylaştı.

Geçtiğimiz aydan itibaren, iPhone 7'nin yerini Xiaomi Mi 6 ve Galaxy S8 / S8 Plus modelleri tarafından alındı. Aslında, iPhone 7'nin ortalama puanı zamanla düştü diyebiliriz. Akıllı telefon aldığı güncellemelerin ardından puanlarında değişiklik yaşamaya başladı. iOS 11 ile belkide iPhone 7 modelinin AnTuTu performans testi puanı tekrar artacaktır bunu şuan için bilemiyoruz.

Android işletim sistemli telefonlar ve Apple'ın akıllı telefonları arasında son birkaç yıldır çok daha küçük bir performans farkı olduğunu görüyoruz. Akıllı telefonlarda önümüzdeki yıllarda daha güçlü ve verimli işlemciler görüyor olacağız. Bazıları bu kadar güçlü ve hızlı işlemcilere gerek olmadığını düşünebilir. Bazıları da gelişen teknoloji ile her zaman en iyisinin olmasını istiyor. Sizde yukarıdaki listeye bakarak Mayıs ayı en yüksek AnTuTu puanı alan akıllı telefonları görebilirsiniz.
HTC U11 AnTuTu Performans Testinde Zirveyi Ele Geçirdi

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Artık gönül rahatlığıyla htc nin apple dan daha iyi olduğunu insanlara söyleyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
phasan

phasan

Üye
Artık gönül rahatlığıyla htc nin apple dan daha iyi olduğunu insanlara söyleyebilirim.
Söylesen de birsey değişmez alanların cogu elma için alıyor türkiyede sorsan adam tam özelliği bilmez

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Bu testler sadece göstermelik artık. Telefonlar arasında gözle görülebilecek performans farkı kalmadı.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve ByEmre221
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bu testler sadece göstermelik artık. Telefonlar arasında gözle görülebilecek performans farkı kalmadı.
Çünkü aynı ram aynı işlemci bulunuyor
yazılıma yönelmeleri lazım ama onuda yapmıyorlar

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
bilisimler

bilisimler

Üye
Asus sıralamada bile yok neden böle oldu anlamadım ben şuan asus selfie kullanmaktayım çokda memnunum.

• Beğen
phasan

phasan

Üye
Haziran ayı için var mı

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yazılım konusunda neleri eksik buluyorsun?
Şahsen Android taraftarı olsam da yazılım konusunda bir iOS seviyesine tam anlamıyla ulaşamadı Android. Bu noktada hak veriyorum çok fazla farklı donanım parçası ve firma çeşitliliği olduğu için iOS kadar tek noktadan işletim sistemini yönetip geliştiremiyorlar. Google bu duruma el atacak yakında ama bakalım.
Haziran ayı için var mı

Güncel liste paylaşılırsa haberini yazarım :) şuan için bu var

phasan

phasan

Üye
Şahsen Android taraftarı olsam da yazılım konusunda bir iOS seviyesine tam anlamıyla ulaşamadı Android. Bu noktada hak veriyorum çok fazla farklı donanım parçası ve firma çeşitliliği olduğu için iOS kadar tek noktadan işletim sistemini yönetip geliştiremiyorlar. Google bu duruma el atacak yakında ama bakalım.

Güncel liste paylaşılırsa haberini yazarım :) şuan için bu var
Haziranda sony de kesin vardır

• Beğen

Üst Alt