Tavsiye En yeni guncelleme zaten yuklu sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

djtiesto00

Üye
    Konu Sahibi
En yeni guncelleme zaten yuklu sorunu.
Degerli arkadaslar Almanyadan Samsung Galaxy S6 getirttim , telefonun geldigi ilk gun android 5.1.1 lolipop guncellemesi vardi kurmadim aradan 2 3 hafta gecti pasaporta islettim imei kaydi yaptirdim simdi telefonu guncellemek istedigimda en yeni guncellemeler zaten yuklu diyor.

Android 5.1.1 guncellemesini bulmuyor.
Smartswitchide denedim ordada bulmadi.

Suanki Android surumu : 5.0.2
Telefon made in Vietnam.

YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM LUTFEN

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
5.1.1 yazılımını modeline göre indirip kurabilirsin sorun olmaz

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Güncellemeler IMEI ye göre dağıtılıyor eğer güncellemediği almadan önce Türkiyeye kayıt ettirdiysen güncelleme turkiye ye göre verilecek yani turkiye ye cikana kadar bekleyeceksiniz
Beklemek istemiyorsanız sammobile dan uygun romu indirip odin yardımı ile kurabilirsiniz

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Kies3 ile deneyin, deneyenler olumlu sonuc almış.

falconn00

falconn00

Üye
benim telefonumda da öyle bir sorun var. Acaba root mu gerektiriyor ?

marka : Galaxy Ace
Model : GT-s5830

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
benim telefonumda da öyle bir sorun var. Acaba root mu gerektiriyor ?

marka : Galaxy Ace
Model : GT-s5830
eğer son sürümü kullanıyorsanız böyle demesi doğal arkadaşın ki güncellemesi gelmiş bi telefon eğer sizin telefonunuz da son sürümü sizin kullandığınızdan yüksek ise kies den güncelleyebilirsiniz eğer yoksa yapacak bi şey yok

falconn00

falconn00

Üye
eğer son sürümü kullanıyorsanız böyle demesi doğal arkadaşın ki güncellemesi gelmiş bi telefon eğer sizin telefonunuz da son sürümü sizin kullandığınızdan yüksek ise kies den güncelleyebilirsiniz eğer yoksa yapacak bi şey yok
hayır son sürüm değil 2.3.4 şuan
ama 2.3.6 olan gt-s5830 lar çevremde hepsi 0 ve orjinal
benimkide 0 ve orjinal

Kies den nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum Odin ile olmazmı ?

Son düzenleme:
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
hayır son sürüm değil 2.3.4 şuan
ama 2.3.6 olan gt-s5830 lar çevremde hepsi 0 ve orjinal
benimkide 0 ve orjinal

Kies den nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum Odin ile olmazmı ?
olur sammobileden kayıt olup uygun romu indirin (eğer türkiye'ye çıkmamışsa avrupa ülkelerinin romlarını da yükleyebilirsiniz (içinde türkçe dil var) odinle kolayca kurabilirsiniz odin in nasıl kullanılacağı ile ilgili forumda hem video hem de resimli rehberler var onlardan yararlanarak kurabilirsiniz.