En Uygun Fiyatlı 15 Akıllı Cep Telefonu

Konu Sahibi
En Uygun Fiyatlı 15 Akıllı Cep Telefonu

Huawei U8150 IDEOS Değişik renk seçenekleri ile sizin favoriniz .. Tahmini Fiyat=290 TL

Android İşletim Sistemi ve 2,8inç ekranı ile akıllı bir cep telefonu Tahmini Fiyat= 300 TL

Nokia S40 platformu üzerinden geliştirilmiş olmasına karşın,klavyesi ve renk seçenekleri ile C3 iş hayatının zorluklarıyla sizinle birlikte savaşıyor.
Tahmini Fiyat=360 (Yalan Ben 396'ya almıştım )

Alcatel OT-890D

Android piyasasında ismi pek duyulmamış olsa da değişik renk seçenekleri ile modayı önemseyenlere hitap ediyor Tahmini Fiyat=380 TL

Blackberry Curve 8520

İş adamlarının vazgeçilmezi Blackberry 'den uygun ve güçlü bir telefon. Tahmini Fiyat=420 TL

Nokia C5-03

Kullanımı kolay ve estetik bir model arayanlar için ,Symbian destekli C5-03. Tahmini Fiyat=430 TL

General Mobile Fox

Hem klavyeli hem dokunmatik hemde Android olsun diyorsanız bu cihaza bir göz atın. Tahmini Fiyat=440 TL

Nokia C5-06

Symbian modelleri arasında uygun fiyatlı ve güçlü olan C5-06,estetik ve rahatlığı aynı anda arayanlara hitap ediyor.Tahmini Fiyat=460 TL

General Mobile Ultimate Slim

Sadece 11mm inceliğe sahip olan hafif ve Android bir akıllı telefon.3,2inç kapasitif ekranı işlerinizi yoluna sokmanızda yardımcı olacaktır. Tahmini Fiyat=480 TL

Samsung Galaxy Y S5360

Oldukça hoş tasarımının yanı sıra, rahat kullanımı ile dikkat çeken Galaxy Y Android olmazsa olmaz diyenler için güzel alternatif.Tahmini Fiyat=490 TL

Samsung S5570 Galaxy Mini

Samsung Galaxy ailesinin küçük üyelerinden olan model,uygun fiyatı ve kalitesi ile göz dolduruyor.Tahmini Fiyatı=500 TL

Asus A10

Gelişmiş navigasyon arayanlar için Asus A10 Tahmini Fiyatı=510 TL

Nokia E5

5MP kamerasının yanı sıra rahat bir klavye ile gelen E5,SMS atmayı sevenler için uygun bir seçenek olacak. Tahmini Fiyat=520 TL

Samsung B7510 Galaxy Pro

Qwerty klavye olmazsa olmazlarından,bu model fazlasıyla ilginizi çekecek.Tahmini Fiyat=550 TL

Nokia 500

Nokia'nın uygun fiyatlı Symbian telefonlarından olan 500,stil sahibi bir telefon arayanlara hitap ediyor.Tahmini Fiyat=560 TL

Tepkiler: Ahmet_Selim, Jrcan1 ve JBelieber

Jrcan1

Üye
Güzel Telefonlarmış Durumu olmaya iyi