En Uygun Fiyatlı 15 Akıllı Cep Telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
En Uygun Fiyatlı 15 Akıllı Cep Telefonu

Huawei U8150 IDEOS Değişik renk seçenekleri ile sizin favoriniz .. Tahmini Fiyat=290 TL

Android İşletim Sistemi ve 2,8inç ekranı ile akıllı bir cep telefonu Tahmini Fiyat= 300 TL

Nokia S40 platformu üzerinden geliştirilmiş olmasına karşın,klavyesi ve renk seçenekleri ile C3 iş hayatının zorluklarıyla sizinle birlikte savaşıyor.
Tahmini Fiyat=360 (Yalan :D Ben 396'ya almıştım :D)

Alcatel OT-890D

Android piyasasında ismi pek duyulmamış olsa da değişik renk seçenekleri ile modayı önemseyenlere hitap ediyor Tahmini Fiyat=380 TL

Blackberry Curve 8520

İş adamlarının vazgeçilmezi Blackberry 'den uygun ve güçlü bir telefon. Tahmini Fiyat=420 TL

Nokia C5-03

Kullanımı kolay ve estetik bir model arayanlar için ,Symbian destekli C5-03. Tahmini Fiyat=430 TL

General Mobile Fox

Hem klavyeli hem dokunmatik hemde Android olsun diyorsanız bu cihaza bir göz atın. Tahmini Fiyat=440 TL

Nokia C5-06

Symbian modelleri arasında uygun fiyatlı ve güçlü olan C5-06,estetik ve rahatlığı aynı anda arayanlara hitap ediyor.Tahmini Fiyat=460 TL

General Mobile Ultimate Slim

Sadece 11mm inceliğe sahip olan hafif ve Android bir akıllı telefon.3,2inç kapasitif ekranı işlerinizi yoluna sokmanızda yardımcı olacaktır. Tahmini Fiyat=480 TL

Samsung Galaxy Y S5360

Oldukça hoş tasarımının yanı sıra, rahat kullanımı ile dikkat çeken Galaxy Y Android olmazsa olmaz diyenler için güzel alternatif.Tahmini Fiyat=490 TL

Samsung S5570 Galaxy Mini

Samsung Galaxy ailesinin küçük üyelerinden olan model,uygun fiyatı ve kalitesi ile göz dolduruyor.Tahmini Fiyatı=500 TL

Asus A10

Gelişmiş navigasyon arayanlar için Asus A10 Tahmini Fiyatı=510 TL

Nokia E5

5MP kamerasının yanı sıra rahat bir klavye ile gelen E5,SMS atmayı sevenler için uygun bir seçenek olacak. Tahmini Fiyat=520 TL

Samsung B7510 Galaxy Pro

Qwerty klavye olmazsa olmazlarından,bu model fazlasıyla ilginizi çekecek.Tahmini Fiyat=550 TL

Nokia 500

Nokia'nın uygun fiyatlı Symbian telefonlarından olan 500,stil sahibi bir telefon arayanlara hitap ediyor.Tahmini Fiyat=560 TL

• Beğen
Tepkiler: Ahmet_Selim, Jrcan1 ve JBelieber

JBelieber

JBelieber

Üye
benim telefonumda varmış :D

Jrcan1

Jrcan1

Üye
Güzel Telefonlarmış :oke: Durumu olmaya iyi :oke:

Ahmet_Selim

Ahmet_Selim