En stresli 11’inci ülkeyiz!


Genc007

Genc007

Üye
En stresli ülkeler açıklandı! 140 ülke baz alınarak hazırlanan rapora göre; Türkiye’nin en stresli 11’inci ülke olduğu anlaşıldı. Türkiye’deki stres ortalaması yüzde 52 olarak kayıtlara geçti.
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
11. değil 1. olmamız lazım. Bu ortalamayı düşüren muhtemelen kadınlardır :dover:
Gelecek kaygısı ve hak etmeden bir yerlere gelmede 1. sırada olmalıyız...
 
Genc007

Genc007

Üye
Hanımlar daha stresli gibi :hmmm
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Hanımlar daha stresli gibi :hmmm
Sen işsiz kalda gör bakalım adam hesabına alıyorlar mı ? Hemen adamlığın sorgulanır. Parayla herşey olunur bu ülkede. Dert başına düşmeye gör...
Malesef bizim kadınlarımız tavuk kursaklı hemen atlayıverir az beğensin yeter. Anlamadığı adamı anladığını sanıp kanar. Kadınların en büyük sorunu doğru adamı bulamamak.
 
  • Beğen
Tepkiler: Genc007


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt