En prestijli network firması hangisi

funkankara

funkankara

Üye
    Konu Sahibi
herkese selamlar. network işine giricem dedim mi herkes kulaktan dolma bilgilerle yorum yapıyor daha şirket adı vs vermeden direkt sektöre odaklanıyorlar ama bu sektör tam benlik bir sektör yaş ilerledikçe daha iyi anlıyorum birilerinin boyunduruğu altında çalılmak bana göre değil bu iş fırsatıyla en azından sermaye gerekmeden ticarete atılıyorsun tabii ki herkes kazanacak bir şey yok hangi sektörde herkes kazanıyor ki? benim inancım istikrarlı olarak çalışılan her işin sonunda bir başarıya ulaşılır. neyse çok uzattım benim düşüncem bu sektörde iyi bir prestij sahibi bir firma ile başlangıç yapıp ordan ilerlemek ben her ne kadar araştırsam da herkes kendine göre en iyi o yüzden aranızda bu işin içinde olan varsa yardımcı olursa çok makbule geçer

gonyalı

gonyalı

Üye
Benim bildiğim sadece
Cartoon network var

• Kahkaha
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Amway

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt