En İyi Video Düzenleme Programı Hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
En İyi Video Düzenleme Programı Hangisi ?
Arkadaşlar Sony Vegas Pro Yükledim fakat arayüzü Windows 2000 e benziyor.Hiç hoş bulmadım.Birde gerçekten aşırı karışık bir arayüzü var.Tek iyi yanı NewBlueFx denilen zımbırtının olması.

Eminim daha iyileri vardır.

Bol efektli mümkünse biraz daha kolay profesyonel işler yapmak için ( çok da ağır şeyler yapmayacağım. ) kullanılacak tipten.

Hiç daha önce bir deneyimim olmadı.

Am yüklemişken en iyisi olsun bari.

Aklımda adobe premier pro after effects cyberlink powerdirector falan filan var.Tamda bilmiyorum hepsini.Çok ağırda olmasın arayüzü güzel olsun ama işte görsün. ^_^

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Free Studio 2015 var istersen :)

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Free Studio 2015 var istersen :)

sonye devam :D mümkün mertebe cozmeye calısıyorum programı.yani herkes onu önerdi.bende azıcık kurcalayınca birde türkçe yamayı ekleyince bunun üzerinde karar kıldım. :)

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar aklima bir soru takildi ben bu adobe pre. Pro nun ekran goruntulerine baktim gayet hos basit ve ic acici bi goruntusu vardi.fakat ne sebepleyse kimse bu programi onrmiyor zordur diyor.fakat sonysen daha basit bir arayuz ve guncel olmasinin yani sira internetten yardimci kaynakta bulunabiliyor.sony vegas pro aasiri sistem istemedigi halde kullanisli bi program adobe pre. Pro ise sebebsizce ve gereksizce fazla sistem istiyor.bunun sebebi nedir acaba ?

xewo

xewo

Üye
Sesi muzikten ayirmayi bilen varsa yardimci olabilirler mi

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Camtasia yi sene yeni başlıyorsan