Uygulama En İyi Navigasyon Hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
En İyi Navigasyon Hangisi?
Bir çok navigasyon denedim ama hangisinin daha iyi olduğuna karar veremedim. Sygic i kullanıyordum ancak ara toprak yolları göstermiyor. Mesela bir köye giden bir asfalt yol var 2 adette kestirmeden gidilen ara yollar var. Sygic bu ara yolları göstermiyor. Ama Google Haritalar ile Here gösteriyor. Google Haritalar ile Here arasında seçim yapmam gerekirse hangisi daha iyidir ?

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
here derim ben. lumia'dan geçtim androide ama hala here kullanırım. özellikle çevrimdışı kullanılabilmesi çok önemli. bunun yanında yandex'i de övenler var ama hiç denemedim.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bende HERE 'yi öneriyorum.
Yalnız, navigasyon ayarlarında hangi yolları dikkate alsın, hangilerini almasın şeklinde bir seçim yeri olması lazım.
Şayet eski kullandığında böyle bir seçim default değer olalarak geldi ise onu göstermemiş olabilir..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: lumiacı
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Sygic güzel ama altyapısı zayıf kalıyor. Google Haritalar güncel değil malesef. Olmayan yolları gösterdiği çok oluyor. Telefon üzerinde kullanılabilecek en iyisi HereMaps. Ama o da Androidde daha iyi çalışıyor Windowsa göre :D
Ek olarak navigasyon cihazlarının içinde de en iyisi TomTom

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ben yorumları okumaya geldim :)

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Sygic güzel ama altyapısı zayıf kalıyor. Google Haritalar güncel değil malesef. Olmayan yolları gösterdiği çok oluyor. Telefon üzerinde kullanılabilecek en iyisi HereMaps. Ama o da Androidde daha iyi çalışıyor Windowsa göre :D
Ek olarak navigasyon cihazlarının içinde de en iyisi TomTom
Here Google Haritalar göre daha mı güncel yani?

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Here Google Haritalar göre daha mı güncel yani?

O kadarını bilemiyorum. Ben yapmadım çünkü :D Fakat HereMaps daha tutarlı çalışıyor diğerlerine göre. Yol tarifleri Google Haritalara göre daha kolay ve doğru

lumiacı

Üye
Here daha iyi

goldmobile

goldmobile

Üye
Bence Androidde zaten var olan google haritalar sürekli olarak da güncelleme geliyor

furyzer0

furyzer0

Üye
Here maps kalitelidir

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: RetaXter ve lumiacı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Herşeyi Ücretsiz Here Yada Ücretli Yandex Gidiyor Gen elde

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Herşeyi Ücretsiz Here Yada Ücretli Yandex Gidiyor Gen elde
Yandex in harita ve navigasyon uygulaması bende çalışmıyor. Yüklüyorum açmak istediğim de durduruldu diyerek kapanıyor. Android 6.0.1 Note 5 kullanıyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yandex in harita ve navigasyon uygulaması bende çalışmıyor. Yüklüyorum açmak istediğim de durduruldu diyerek kapanıyor. Android 6.0.1 Note 5 kullanıyorum.
Hard Format Filan Dene o Kadarını Anlamam yada SAmsungu Ara Yapacağınız İşin De :D

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Hard Format Filan Dene o Kadarını Anlamam yada SAmsungu Ara Yapacağınız İşin De :D
Geçenlerde telefonu formatladım ondan sonra da denedim yine olmadı. Onun dışında hiçbir uygulamada öyle bir hata almadım sadece o iki uygulama

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Android de İgo en iyisi forumda paylaştım.Boşu boşuna da forumda 5000 defa bakilmis olmasa gerek.İgonun dışında size diğer uygulamaların hatalarını sayabilirim. Çoğunu denedim.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Android de İgo en iyisi forumda paylaştım.Boşu boşuna da forumda 5000 defa bakilmis olmasa gerek.İgonun dışında size diğer uygulamaların hatalarını sayabilirim. Çoğunu denedim.
İgo yu indirdim denedim ancak google haritaların gösterdiği yolların hiçbiri yok onda.

Samsung Galaxy Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
İgo yu indirdim denedim ancak google haritaların gösterdiği yolların hiçbiri yok onda.

google haritalar güncel değil bizim buraya avm yapıldı göstermiyor ama igo gösteriyor.sende yeni yapılan birşey varsa haritadan test edebilirsin
artı google harita senin internet kotandan yiyor ve net ve gps aynı andan çalıştığı için uzun bir yola giderken kullanırsan telin aşırı ısınmasına hatta sağlam bir marka değilse bataryanın ölmesine kadar gidebilir.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
google haritalar güncel değil bizim buraya avm yapıldı göstermiyor ama igo gösteriyor.sende yeni yapılan birşey varsa haritadan test edebilirsin
artı google harita senin internet kotandan yiyor ve net ve gps aynı andan çalıştığı için uzun bir yola giderken kullanırsan telin aşırı ısınmasına hatta sağlam bir marka değilse bataryanın ölmesine kadar gidebilir.
Ben mermer sektöründe çalışıyorum yani ocaklara gidiyorum google haritalar dağın başında ki Ocak yollarını ve dağ yollarını bile gösteriyor. Bende igo da bırak bu yolları bizim köye giden yolu bile bulamadım.

Üst Alt