En iyi mini note book hangisidir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
En iyi mini note book hangisidir ?
ASUS EEE PC yi düşünüyorum şu anda, fiyatı da uygun olmalı, hem fiyatı uygun hemde küçük bir şey olursa iyi olur, idareten kullanırım..

• Beğen
Tepkiler: celilcemre

Uruloki

Uruloki

Üye
onun 701 var 901-902 ve 1002-1002 si var hangisi

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi

Uruloki

Uruloki

Üye
xp mi tercih etceksin yoksa ubuntumu ubuntu derim çünkü daha hızlı dha güvenli zaten netbook 1gb ram ile uçar ubuntuda
bence iyi bir seçim

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Umarım en iyi tercih budur :)

Ozan

Ozan

Admin
Asus tabiki Netbook konusunda en iyisi tartışmasız eğer pil süresinin uzun olmasını istiyorsan 1000HE modeline bak yoksa senin seçtigin ekonomik model çok uygun fiyata sanırım onun şarjı 3-4 saat gidiyordu , 100HE modelinin 7 saat falan gidiyor bende onu tercih edecegim muhtemelen

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
:coold: avatar yakıyor

shadow7

Üye
Ben Lenovo S10-2 aLdım piLi 4 saat gidiyor,boyutu 10'1'' ve kuLLanışLı tavsiye ederim.:hmmm

sx11

Üye
1 yıldır 1000 h kullanıyorum , hatta desktop pc mi sattım performans delisi değilim e oyun desen psp ve ps3 var 2 gb ram konfigürasyonu yapıp canavar gibi kullanılıyor makina , üstüne tanımam ne yalan söyliyim 1 yıl oldu ama yaklaşık 5 saate yakın batarya ömrünü halen koruyor nedenmi ? 1. pil iyice bitmeden şarj yapmıyorum 2. batarya takılıykendeyken kullanmıyorum 3. batarya yarı dolu da olsa kesinlikle şarj etmiyorum ve haftada en az 1 yada iki kere tamamiyle pili boşaltıp şarj ediyorum en az 3-4 yıl daha kullanılabilir kanaatindeyim herkese tafsiye ederim , üstelik 1.60 işlemciye göre performansı oldukça tutumlu yani internet explorer 8. ile bir sayfada 30 a 40 a kadar sekme açılsada makina kasmıyo (siteler java tabanlıysa kasabiliyo),yeni ürünlerin piyasaya çıkması sebebiyle uldukçada ucuzladı bir üst modeli olna 1000HA da bluetooth olmadığı gibi bir söylenti olduğu için ben size 1000H yi öneririm ,

bağlayın 22'' samsung monitöre klite coceck pack i kurun desktop a dönüşsün hd filmleri bile rahatlıkla kasmadan izleyin

xkadir61

xkadir61

Üye
tabiki monster:)

Üst Alt