En iyi HD tv izleme programı - Radio dinleme - Sosyal Ağlar ve Daha Fazlası

Sponsorlu Bağlantılar

neva123

Üye
    Konu Sahibi
En iyi HD tv izleme programı - Radio dinleme - Sosyal Ağlar ve Daha Fazlası

1 : Gelişmiş arama kutusu ile istediğinize anında ulaşabilirsiniz.

2 : Haber menüsüyle en popüler haber sitelerini ( Haber ajansları , Popüler haber siteleri , İslami haberler , Spor haberleri ,Teknloji haberlerini siteleri tek tek dolaşmanıza gerek kalmadan hepsini tek bir yerden takip edebilirsiniz.)

3 : Sevdiğiniz bir radyo kanalının sitesine gitmeden tek tıkla dinliyebilirsiniz. Tüm popüler radyo kanalları bi arada. ( Arama Özelikli )

4 : Türkiyenin ve yabancı kanalların da bulunduğu canlı yayınlarla tv kanallarını kesintisiz izliyebilirsiniz. ( Microsoft Silverlight ve Flash Player Tabanlı )

5 :Eğlence bölümünde Film izliyebilir , gazete okuyabilir , video sitelerinden alınmış en popüler videoları izliyebilirsiniz. ( Sürekli
güncellenecektir )

6 : Bir çok kategoride 3d ve flash oyunlar oynayabilirsiniz. Online Oyunlar Eklenmiştir ( Sürekli güncellenecektir )

7 : Birçok kategoride listelenmiş müzik listelerini dinliyebilirsiniz. Favori listenizi oluşturabilirsiniz.

8 : Bulunduğunuz şehrin anlık hava tahmin sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

9 : Ekstra olarak YolCu logosundan ( Araç Çubuğu Ayarları ) ını seçerek bir çok uygulamayı araç çubuğuna dahil edebilirsiniz.
(örn: E-posta bildiricisi ni kullanarak size gelen maillere sesli uyarı alabailir oturum açmadan mailinize ulaşabilirsiniz.

10: Twitter ,Facebook ,Youtube bağlantı modüleri eklenmiştir.

11: İşinize yarar birçok eklenti , Döviz Kuru , Günlük Burç , Online Sözlük . . .

Not: Eset uyarı verebilir genel bir sorundur tüm toolbarlarda aynı uyarı vermektedir kesinlikle zararlı hiçbir yazılım barındırmaz.

clawiss

clawiss

Üye
gerçekten güzel Teşekkürler

neva123

Üye
    Konu Sahibi
Beğendiğinize sevindim , sürekli güncellenmektedir daha iyi olacaktır.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
benim pc video izlerken kasıyor yani video çizgisi dolsada donma oluyor, bu program çözüm olurmu donma sorununa acaba

abandonware

abandonware

Üye
benim pc video izlerken kasıyor yani video çizgisi dolsada donma oluyor, bu program çözüm olurmu donma sorununa acaba

benim akrabamın bi' pcsi vardı = c sürücünde yanlız 4 mb boşdu :) sonra ben video izleyeyim filan dedim netten; videonun 3. dksına geldi durdu :s belki seninde hafıza yetmezliğin vardır ;)

neva123

Üye
    Konu Sahibi

Benimle iletişime geçin pcdeki sorununuza beraber çözüm bulabiliriz.