En iyi Cfw hangisi ve telefon nasıl hacklenir ?

Sponsorlu Bağlantılar

fatihgumus17

Üye
    Konu Sahibi
En iyi Cfw hangisi ve telefon nasıl hacklenir ?
arkadaşlar öncelikle cevap veren herkese teşekkür ederim benim bir nokia 5800 xpressmusic telefonum var ben bu telefonu hacklemek istiyorum sizce en iyi ve en hızlı cfw hangisidir ve telefonumu nasıl hacklerim ?

fatihgumus17

Üye
    Konu Sahibi
yasin213

yasin213

Üye
Rica ederim. Eğer CFW'yi yüklemeyi düşünürsen PM atabilirsin. CFW'nin yapımcısı (daha doğrusu yöneticisi) maalesef linkleri sildi fakat çok az yerde upload etmiş kişiler var. Şükür ki kaybolmadan ben de upload ettim :) Yakın zamanda da konu açmayı düşünüyorum zaten.

fatihgumus17

Üye
    Konu Sahibi
konu açarsan eminim çok ilgi görücektir.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Rica ederim. Eğer CFW'yi yüklemeyi düşünürsen PM atabilirsin. CFW'nin yapımcısı (daha doğrusu yöneticisi) maalesef linkleri sildi fakat çok az yerde upload etmiş kişiler var. Şükür ki kaybolmadan ben de upload ettim :) Yakın zamanda da konu açmayı düşünüyorum zaten.
5228 var mı? yoksa ben vereyim :ehe
(tck v2 5228 için yapılmadı ama 5230a yapılmıştı ordan çekiverdim fıstık gibi sorunsuz :ehe)
konu açarsan eminim çok ilgi görücektir.
baş konularda var genelde zaten cfwler. forumu dolaşırsan görürsün. bizim söylediklerimizden çok cfw özelliklerine bakman daha yardımcı olacaktır. sende güncel olarak bir kaç ekleme yapabilirsin ;)

• Beğen
Tepkiler: yasin213
yasin213

yasin213

Üye
5228 var mı? yoksa ben vereyim :ehe
(tck v2 5228 için yapılmadı ama 5230a yapılmıştı ordan çekiverdim fıstık gibi sorunsuz :ehe)

baş konularda var genelde zaten cfwler. forumu dolaşırsan görürsün. bizim söylediklerimizden çok cfw özelliklerine bakman daha yardımcı olacaktır. sende güncel olarak bir kaç ekleme yapabilirsin ;)
Konu açmayı düşünüyorum. Alırım bi dal :ehe
Arkadaşa katılıyorum. CFW nasıl yüklenir derken bir bakmışsın kendi CFW'ni hazırlayacak, CFW düzenleyecek kadar bilgili olmuşsun.
5228 için olanı upload eder misin dostum?
https://www.maxicep.com/forum/konu/alinti-t-c-k-v2-belle-nokia-5800-xpressmusic.959556/
Konuyu açtım.