en hızlı araba

Sponsorlu Bağlantılar

bir araba 0 dan 100 km. ye 1.6 saniyede çıkabilirmi?

• Haaaayııııır çıka

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

magnum_blast

Üye
    Konu Sahibi
en hızlı araba
arkadaşlar bi dostumla iddaya girdik lütfen bilginiz varsa bi söyleyin :help:

keano

Üye
ne bilelim le..muenccimmiyiz biz...imkansiz degil ama...tak bi jet motoru tamam iste..ama fabrika cikisi bi araba icin imkansiz.

deskator

Üye
Walla ne diyim 16 silindir cizeta bile böyle bişi yapamadığına göre bence bıraz zor ..
ama keano nun dediği gibi adamlar rekor kıracaz diye jet motoruyla çölde surat denemesi yapıyorlar hatta ses hızını geçtiler ama artık onada ne derece araba denir tartışmaya açık bir konu ..
:huh: :oke: :icelim: :bang: :sist: :supriz: :off: :vur2: :shiny: :polis: :lamer: :tap: :horse:

muraoyak

Üye
bence olamaz imkansız

the_patriot

Üye
malesef çıkan

kenan14

Üye
suan seri üretim en hızlı araba bugattı veyron 1001 hp ve 408 km/s son hız 3.2sn 100km /s

delimakina

Üye
iddiaya giren arkadas benim arkadas mızıklıyooooooooooooo

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by kenan14@Jun 24 2005, 09:40 PM
suan seri üretim en hızlı araba bugattı veyron 1001 hp ve 408 km/s son hız 3.2sn 100km /s
[post=95271]Quoted post[/post]​

evt.aynen bi araba çıkamaz ama ucak çıkar. :lol2:

Quattro

Quattro

Üye
Özel üretilen arabalar olabilir ama seri halde üretim yapan arabalar kesinlikle çıkamaz yani şu an için 10 yıl sonrasını kestiremiyorum tabiii :lol2:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Impossible.. :no:

ahmet6600

Üye
impossible is nothing :haha:

aTTra

Üye
Biraz zor. :wacko:

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
bir tuning dergisinde okumustum tip olarak ferrarinin aynısı markasını tam hatırlayamıyorum 1.6 saniyede 0-100 km ye cıkıyomus ama emin degilim 2.6da olabilir ama 2sinden biri onu biliyorum

izzet

Üye
Sanmıyorum yani şu anda seri üretimdeki arabalardan çıkabilen olmaması lazım... :hoho:

deskator

Üye
60 / 100 kilometre hızlanma verisi demek istiyorsa normal kabul ederim ferrari , maserati,porshe gibi araçların bazı versiyonları 60 / 100 kilometre hızlanma verilerinde bu değerleri yakalıyorlar ama gel görki 0 hızda 100 kilometreye çıkmak için yapılacak atakda lastikler yola oturmayacağı için patinaja düşecektir , araç savrulacak nerden baksan tekrar yolu kavramak için 4 / 5 saniye geçecektir.
Ama bu işi başaran bir araç varsa motorunu imal edenin değil lastiklerini imal edenin ayaklarından öperim ..one müthiş bir varlıkmışki böyle bir gücü yola patinaja kalmadan savrulmadan verip aracı 2 sn yede 100 kilometreye taşıyan lastik yapmış :) buda ayrı bir konu
saygılar..

doukan1989

Üye
Originally posted by izzet+Jun 25 2005, 06:49 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(izzet &#064; Jun 25 2005, 06:49 PM)</div><div class='quotemain'>Sanmıyorum yani şu anda seri üretimdeki arabalardan çıkabilen olmaması lazım... :hoho:
[post=95782]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-deskator
@Jun 25 2005, 07:47 PM
60 / 100 kilometre hızlanma verisi demek istiyorsa normal kabul ederim ferrari , maserati,porshe gibi araçların bazı versiyonları 60 / 100 kilometre hızlanma verilerinde bu değerleri yakalıyorlar ama gel görki 0 hızda 100 kilometreye çıkmak için yapılacak atakda lastikler yola oturmayacağı için patinaja düşecektir , araç savrulacak nerden baksan tekrar yolu kavramak için 4 / 5 saniye geçecektir.
Ama bu işi başaran bir araç varsa motorunu imal edenin değil lastiklerini imal edenin ayaklarından öperim ..one müthiş bir varlıkmışki böyle bir gücü yola patinaja kalmadan savrulmadan verip aracı 2 sn yede 100 kilometreye taşıyan lastik yapmış :) buda ayrı bir konu
saygılar..
[post=95806]Quoted post[/post]​
[/quote]
ole bi araba mevcut arkadaslar. Chysler PT Cruiser in ozel modeli Bruiser. Tam olarak 1650hp ve ozel diferansiyel sistemiyle 1.7sn de 100km/h ye ulasiyor. Ama ozel uretim iste yani dunyada tek ;;)

deskator

Üye
Originally posted by doukan1989+Jun 25 2005, 08:50 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(doukan1989 &#064; Jun 25 2005, 08:50 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by izzet@Jun 25 2005, 06:49 PM
Sanmıyorum yani şu anda seri üretimdeki arabalardan çıkabilen olmaması lazım...  :hoho:
[post=95782]Quoted post[/post]​

<!--QuoteBegin-deskator
@Jun 25 2005, 07:47 PM
saygılar..
ole bi araba mevcut arkadaslar. Chysler PT Cruiser in ozel modeli Bruiser. Tam olarak 1650hp ve ozel diferansiyel sistemiyle 1.7sn de 100km/h ye ulasiyor. Ama ozel uretim iste yani dunyada tek ;;)
[post=95847]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

bi zahmet bana bi tane link verirmisin ben internetde sadece body kit bulabildim , araçla ilgili bilgi veren bi link verirsen sevinirim
saygılar...

doukan1989

Üye
dostum bi araba dergisinde gormustum. Link yok yani kusura bakma. Bu araba ozel uretim dediim modifiyeli amerikadaki draglar icin hazirlanmis bir araba idi...

ibrahimcay1

Üye
arkadasım cıkar...

sasırıcaksınız ama tam 1.6 sn de 100km ye cıkan RC araba var....

vormound

Üye
Originally posted by deskator@Jun 25 2005, 07:47 PM
saygılar..

abıler dragster denen modıfıyelı canavarlardan haberınız yok heralde... ve abı oyle lastıkler mevcut.. durun sıteye bı kac bılgıve resım eklım...

Üst Alt