EN ÇOK TARAFTAR HANGİ TAKIMIN?

En çok taraftarı olan takım hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    8
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_aLTaN_

Üye
    Konu Sahibi
EN ÇOK TARAFTAR HANGİ TAKIMIN?
Hadi bakalım!!TÜM TARAFTARLAR!!!!

Gokhan43

Üye
Bu anket oncedende yapıldı sonuc FB cıktı

muraoyak

Üye
tabiki fb başka ne olabilirki

curunan

Üye
sitedeki Fenerbahçeli üyelerimizin çokluğundan anket sonuçu şimdiden belli

yuubi

Üye
anket sonucu çıktığında konuşun arkadaşlar her zaman her yerde tabikide :artı: GALATASARAY :artı:

_aLTaN_

Üye
    Konu Sahibi
yuubi nin soledigi gibi anket sonucunu bekleyelim

mayday_

Üye
evet arkadaşlar bu sitede febe taraftarları fazla oldugu kesin o yüzden bu anket saçma olmuş

Haberci

Üye
Beşiktaş ı tutarım ama her zaman iyi oynayan kazansın ve maçı hak eden alsın isterim.ama bu her zaman da istemekle veya oynamakla da olmuyor. Fanatik değilim.Ben şuna inanıyorum atamayana atarlar sözü her zaman geçerli oluyor sanıyorum.Ayrıca yapılan anketler hiç bir zaman kat i olarak doğruyu göstermez (her zaman hile kapısı açıktır )sadece anketi yapılan yer için lokal bir uygulamadır kimse alınmasın Saygılarımla...

Forever BEŞİKTAŞ !
Ne mutlu Beşiktaşlıyım diyene!

nefendus

Üye
tabiki bjk !!!!!

MiCoX

Üye
Görüldüğü Gibi Gs Ve BjK eŞit....fener azınlıkta

Quattro

Üye
sadece <span style='font-size:14pt;line-height:100%'>REPUBLİC </span><span style='color:blue'><span style='colorrange'><span style='color:blue'>OF FENERBAHÇE</span></span></span>......

Caine

Üye
burdaki ankette sadece bu sitedeki takım taraftarları belli olacak. bu sadece site icidir. o yuzden bildiğimiz bir ufak anket niyetine katılırız. ama unutmayınki şimdiye kadar turkiyenin en once gelen ar-ge lerinin arastırmasında hep birinci takım olarak 1. galatasaray, 2. fenerbahçe,3. de beşiktaş cıkmıştır. yani bu ufak anketi bir sınır olarak düşünmeyelim lutfen... ; :hoho: ; 8) alayına isyannnnn,ölümüne ultraslannnnnnnnnnnnnnnn

Caine

Üye
Quttro siz hala kendinizi cumhuriyet mi snaıyosunuzzzz. hahahahaha neyin cumhuriyeti bu senerldir anlamadım abisi.olsa olsa kasabadır sizin cumhuriyet sandığınız. diliniz,dininiz,bayrağınız,toprağınız,yasanız,şehirleriniz,haritalarda yeriniz mi varrrrrrrrrrr hahahahahaha lutfen kendimizi kandırmayalım arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

katılıyorum ribery herşeyi söylemişsin bize bişey kalmamış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...