En çok Hangi Takimin Adi Yazilacak???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
    Konu Sahibi
En çok Hangi Takimin Adi Yazilacak???
Soru gayet açık!!!

manyaq28

manyaq28

Üye
galatasaray

bodrumlu_71

bodrumlu_71

Üye
GS.

kurt bey

kurt bey

Üye
yaw böyle bi oyun zaten var. sen, x'le başlayan bi kaç arkadaş macline vss forumu kirletmekden başka birşey yapmıyorsunuz yeter yahu, ya doğru düzgün paylaşımlar yapın yada el çekin forumumuzdan. Sizlerin yüzünden iyice soğumaya başladım maxiden:@

mservank

mservank

Üye
yaw böyle bi oyun zaten var. sen, x'le başlayan bi kaç arkadaş macline vss forumu kirletmekden başka birşey yapmıyorsunuz yeter yahu, ya doğru düzgün paylaşımlar yapın yada el çekin forumumuzdan. Sizlerin yüzünden iyice soğumaya başladım maxiden:@

:oke:
var ya ban yetkim olsaydı bi tane bile bırakmazdım bunlardan

xkadir61

xkadir61

Üye

x'le başlayan ben olmalıyım herhalde.
konularında; MaxiCep-Oyun Cafe © içerisinde olduğunu sende biliyorsun.:nono:

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
arkadaşlar forumda üye adı x le başlayan bir sürü üye var birkaç tanesi dediğinizde ismi x le başlayan diğer üyelerde kendilerini suçlu hissedebiliyor bir suçlama yaparken şikayette bulunurken konuyla alakalı kişilerinde ismini vermek gerekmezmi?

macline

macline

Üye
İşine gelmeyen yazmasın o zamaN. Maxicep Oyun cafe deyiz Sorun olacağını sanmıyorum...

xkadir61

xkadir61

Üye
tabi alışmışlar burasının sessizliğine biraz hareketlilik olunca forum kitleniyor.:)
ama adamlara hak vermekte lazım. çünkü atılan mesajlara abone olunca, birde msn açıksa her yazılan mesajda msn uyarı veriyor. benim. e-posta gelen kutumda 2529 okunmamış mesaj var. önemliside önemsizide karıştı birbirine.

mservank

mservank

Üye
sorun oyun açmak değil sorun açılan oyunun bi daha açılması kafanıza sokun :@ :oke:

mservank

mservank

Üye
eğer öyleyse haklısın. ama yazdığımız mesajlardan rahatsızlık duyuluyormu?

niye rahatsızlık duyalım ki burası forum tabiki yorum yazacaksınız
ama açılan konular son günlerde açılmaya başlandı o yüzden biraz tepki var :oke::)

yusufucan

yusufucan

Üye
Galatasarayyy

xkadir61

xkadir61

Üye
niye rahatsızlık duyalım ki burası forum tabiki yorum yazacaksınız
ama açılan konular son günlerde açılmaya başlandı o yüzden biraz tepki var :oke::)

tamam o zaman.:oke: ben zaten fazla konu açmıyorum, açtığım konularda ya yardım isterim. yada yararlı olabileceğini düşündüğüm şeyleri eklerim zaten.

macline

macline

Üye
neyse Moderatör arkadaşlar Konuyu kilitlesinler o zaman ;) Biz kaldığımız yerden devam edelim...

macline

macline

Üye
iyi uykular AllaH RAHATlık versin kadir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...