Telefon Tavsiyesi En çok beğendiğim teli nasıl buldunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
enversezen

enversezen

Üye
    Konu Sahibi
En çok beğendiğim teli nasıl buldunuz?
Ya mesela bi şeyi beğenip şak diye almak çok isterdim ama şu sömestrda çalışıp almak durumunda kaldım bende :) gittim şu 15 günü iyi değerlendirip 2 bin lira biriktirdim de istediğim Casper via e4ü aldım sonunda hepsiburada da baya uygundu aslında ordan indirimi kaçırmadım aldım

• Beğenmedim
Tepkiler: DeV/AsA

muratbahtiyar

muratbahtiyar

Üye
selamlar kanka. Link atsana bakalım tele

• Beğenmedim
Tepkiler: DeV/AsA
PALA.

PALA.

Üye
Forumda düşünmeden şak diye alanların sayısı her geçen gün artıyor, demek ki; casper alanlar düşünmüyor, o kadar kaliteli :alsana: @Baydırman

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Fena Sayılmaz Hayırlı Olsun. Bende Venus V7 Kullanıyorum 4 Amper Bataryası Var Diye Aldım MEmnunum

PALA.

PALA.

Üye
Fena Sayılmaz Hayırlı Olsun. Bende Venus V7 Kullanıyorum 4 Amper Bataryası Var Diye Aldım MEmnunum
Reis hayırdır, sen de mi düşünmeden aldın (h)

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: DeV/AsA ve M.F.E
PALA.

PALA.

Üye
düşünmeye başlarsan zaten almazsın.
Dur yahu, adam konuyu açarken düşünmüyor, biz alırken neden düşünelim :hmmm
Başlıkta ençok beğendiği PC yi gösteriyor, meğer PC telefonmuş, o yüzden düşünmeden alacaksın, ne alırsan al ama düşünmeden al.

yoo yerli dedim yapiştirdim aldım
Sana hayırlı olsun, en azından sen yerli diye düşünmüşsün ve öyle almışsın, adamlar düşünmeyi ortadan kaldırmış, düşünmeye gerek yok (h)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Forumda düşünmeden şak diye alanların sayısı her geçen gün artıyor, demek ki; casper alanlar düşünmüyor, o kadar kaliteli :alsana: @Baydırman
Konu yetki alanımın dışında olduğu için fazla karışmak istemiyorum. Benim bölgedeki konuları casper yaptım. :ehe

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve PALA.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
fiyatlar uçuk olunca düşünmeden alınıyor telefonlar. ama zaten iphone da düşünmeden alınır ki.

gonyalı

gonyalı

Üye
Düşünmeden alacağım
telefon markaları : Nokıa , Sony ve Vestel

Hasand.

Hasand.

Üye
Düşünmeden alacağım
Vestel bes para etmez her modeli elime geçti cok cabuk arzalanan cihazlar batarya ,sarj soketi ,cok cabuk hakliyor her yerde de tamiri yok ,sony inin cihazlari iyi ancak dokunmatik sorunlu nokianin yeni tip androidleri basarili kullandim

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
iphone ve samsungu düşünmeden alırım ama son modellerinden olmalılar

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı ve DeV/AsA
PALA.

PALA.

Üye
Düşünmeden alanlar çoğalıyor, birileri sizin yerinize düşünüyor demek ki, bıraktınız (h)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Düşünceli
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Cool
Tepkiler: PALA.
gonyalı

gonyalı

Üye
Vestel bes para etmez her modeli elime geçti cok cabuk arzalanan cihazlar batarya ,sarj soketi ,cok cabuk hakliyor her yerde de tamiri yok ,sony inin cihazlari iyi ancak dokunmatik sorunlu nokianin yeni tip androidleri basarili kullandim
Vestel de genellikle arka kapak plastik yerine metal olsa daha iyi olur sadece vestel venus 5000 kullanmıştım. Çok çabuk ısınıyordu. Sony de sony xperia miro st23i yi kullanmıştım hiçbir sorunla karşılaşmamıştım.
Nokıa : Daha android olanı bulamadım telefoncularda ama eğer bulursam nokıa 8 almayı düşünüyorum. Ya da daha üst modelini olmadı Vestel e 5 veya vestel v7 de olabilir o da olmadı sony xperia xa ve daha üst modelde olabilir. Ama vestelden de biraz soğuştum şimdi. İlk önceliğim nokıa daha sonra sony hiç olmadı yine vestel

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Düşünmeden alacağım
Bizim Sulale Komple Vestel. Venus V4 - Venus Z10 , Venus V6 , Venus V7 Diğer Akrabalardakıleri Saymıyorum :D Şahsen Ben Memnunum Özellikle V7 O Zamanının Donanım ve Fiyat Olarak Avantajlı Cihaziydi. Halen Daha Kullanıyorum 4 Amper Bataryası ilede İyi İş Çıkartıyor.

En Son Angarada Z10 u Servise Verdim.Onlarda Kronikmış Sanırım Bu Alt Tuşlar Belirli Bir Süre Sonra İşlemez Hale Geliyormuş.Sonrasında Gittim Verdim Adam 2 Saat Sonra Gel Al Dedi Bana. Heralde Yazılım Atar Geri Verir Dedim. Çünkü Nokia Servisi Hep Öyle Yapıyordu.Telefon Yansın Patlasın Önemli Değil At Yazılımı Ver Müşteriye Sonra Tekrar Bir Daha Ver Olmadı Servise Diye :D Neyse Servise Verdim 2 Saat Sonra Geldim Ekran Komple Garantiden Değişti ve Aldım Geldim Eve. Beni Çok Şaşirtti En Azından Vestel Olmasa Bile Yerli Cihaz Öneririm Kesinlikle. Paramızın Bir Kısmı Ülkede Kalmiş Olur :oke:

Vestel
Casper
Gm
Tcl
Başka Hangi Markalar Vardı Şu Neydi Kaan Filanda Vardı Galiba. Nasip Olursa Birde Casperi Denemek İstiyorum Ama Bakalım Ne Zaman Nasıl Olur. Para Bulursam Z40da Düşünuyorum Aslında.

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
Z10 topladim batarya sorun cikarti
Bizim Sulale Komple Vestel. Venus V4 - Venus Z10 , Venus V6 , Venus V7 Diğer Akrabalardakıleri Saymıyorum :D Şahsen Ben Memnunum Özellikle V7 O Zamanının Donanım ve Fiyat Olarak Avantajlı Cihaziydi. Halen Daha Kullanıyorum 4 Amper Bataryası ilede İyi İş Çıkartıyor.

En Son Angarada Z10 u Servise Verdim.Onlarda Kronikmış Sanırım Bu Alt Tuşlar Belirli Bir Süre Sonra İşlemez Hale Geliyormuş.Sonrasında Gittim Verdim Adam 2 Saat Sonra Gel Al Dedi Bana. Heralde Yazılım Atar Geri Verir Dedim. Çünkü Nokia Servisi Hep Öyle Yapıyordu.Telefon Yansın Patlasın Önemli Değil At Yazılımı Ver Müşteriye Sonra Tekrar Bir Daha Ver Olmadı Servise Diye :D Neyse Servise Verdim 2 Saat Sonra Geldim Ekran Komple Garantiden Değişti ve Aldım Geldim Eve. Beni Çok Şaşirtti En Azından Vestel Olmasa Bile Yerli Cihaz Öneririm Kesinlikle. Paramızın Bir Kısmı Ülkede Kalmiş Olur :oke:

Vestel
Casper
Gm
Tcl
Başka Hangi Markalar Vardı Şu Neydi Kaan Filanda Vardı Galiba. Nasip Olursa Birde Casperi Denemek İstiyorum Ama Bakalım Ne Zaman Nasıl Olur. Para Bulursam Z40da Düşünuyorum Aslında.
Ben acikcasi taviye etmiyor z10 da alt tuslar calismiyorlar kronik bunlar ayarlardan acilabiliyor sanal tus telefon 4gb olmasina ragmen rami sanki 1gb gibi kasıyor sarji su gibi iciyor ,v5 kullaniyorum şebekeden internete girmiyor 2 defa sarj soketi 2 defa batarya degistirdim tavsiye etmem onun yerine sovmi ,samsung a serisine bakin
Mesaj birleştirildi:

Vestel
Casper
Gm
Tcl
Konu siyasete giremesin bu ulkede yerli bir sey yokki ulkeye girişi yerli diye giriyor bzim insanimizda bunu yiyor mesala turkcell cihazlari zte ,general mobil wileyfox diye markanin vestel kendi aciklamasindan bile kamera ,islemci,batarya,ekran disindakiler burada yapiliyormus geriye ne kaldi demontaji yerli

• Beğen
Tepkiler: PALA.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Z10 topladim batarya sorun cikarti

Ben acikcasi taviye etmiyor z10 da alt tuslar calismiyorlar kronik bunlar ayarlardan acilabiliyor sanal tus telefon 4gb olmasina ragmen rami sanki 1gb gibi kasıyor sarji su gibi iciyor ,v5 kullaniyorum şebekeden internete girmiyor 2 defa sarj soketi 2 defa batarya degistirdim tavsiye etmem onun yerine sovmi ,samsung a serisine bakin
Mesaj birleştirildi:

Konu siyasete giremesin bu ulkede yerli bir sey yokki ulkeye girişi yerli diye giriyor bzim insanimizda bunu yiyor mesala turkcell cihazlari zte ,general mobil wileyfox diye markanin vestel kendi aciklamasindan bile kamera ,islemci,batarya,ekran disindakiler burada yapiliyormus geriye ne kaldi demontaji yerli
Şimdi O Bahsettiğin Cihazlar Eski ve İlk Cihazları Gİbi Birşey Aslında. Yani Söyle Düşün İlk Mahsuller Olduğu İçin Kronik Sorunları Olabiliyor. Fakta Güncel Cihazlara bakarsan Z30 Z40 V6 V7 Gibi. Bunlarda Kronik Sorunlar Biraz Daha Az. En Azından Yazılımsal Şeyler Oluyor. Donanımsal Şeyler Biraz Daha Azdır. O Yüzden Yaşadığın Sorunları Ona Bağlıyorum. Giriş Seviyesi Cihazlara Çok Yüklenince Bu Tarz Arızalar Normaldir. Yıllardır Nokia Kullandım Rahat 8 10 Tane Hakem Heyetine Başvurumdan 8 9 unu Kazanmışımdır. En Son Aldığım Yer İle İcralik Oldum Anla :D
Mesaj birleştirildi:

Türk Kanunlarına Göre Üretilen X Markanın X Ürününün %51 i Yerli İse O Cihaz Yerlidir. O Yüzden Özellikle Geçmiş Yıllarda Yerli ile İthal Cihazlar Arasındakı Fiyat Farkına Bakacak Olursanız Anlayacaksınız Kıymetini. Ha İşin Şu Tarafıda Var Millet Kullanmadığı İçin Satın Almadığı İçin Bugun Bir Apple yada Samsung Gibi Teknik veya Yazılımsal Olarak Destek Sunmakta Zorlanıyorlar Maalesfe.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...