En Çok Android Kullanıcılarını Windows Phone'u Tercih Ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ecel54

ecel54

Üye
    Konu Sahibi
En Çok Android Kullanıcılarını Windows Phone'u Tercih Ediyor
2012 yılında kullandıkları platformu bırakarak Windows Phone'a geçen en büyük kitle Android kullanıcıları oldu. 2012 yılı itibarıyla yaklaşık 700 bin yeni kullanıcı kazanan Windows Phone, bu anlamda yüzde 240'lık bir artış yakaladı.Windows Phone'a gelenlerin yüzde 17'sini eski Android'liler oluşturdu ve bunların çoğu Nokia Lumia 800 ve HTC Windows Phone 8X'i tercih etti.

Android'in yanı sıra, yeni Windows Phone kullanıcılarının yüzde 6'sı BlackBerry ve yalnızca yüzde 2'si Apple kullanıcısıydı. Geri kalanlar ise, hayatlarında ilk kez cep telefonu sahibi olanlardı.

Android, Windows Phone'a yaklaşık 119 bin müşteri kaptırmasına rağmen, pazar payını yüzde 56.2'ye çıkararak bu alandaki liderliğini sürdürdü. Android'i takiben iOS yüzde 30.6, Windows Phone ise 2012 yılını yüzde 6 ile kapattı.

Alıntı

-Kazuva-

Üye
:tşk: iyi haber bizim için

ka_za

ka_za

Üye
İlkkez telefon sahibi olan derken? Akıllı olmayan telefon kullananları hiç kullanmamis gibi göstermisler sanki

ecel54

ecel54

Üye
    Konu Sahibi
İlkkez telefon sahibi olan derken? Akıllı olmayan telefon kullananları hiç kullanmamis gibi göstermisler sanki
bencede o telefon kullanmayanlar arasında symbian da var

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
wp nin degerini bilin 4 saattir annemin xperia solayı pc ye yedekleyip hard format atamadım wp yi taktıgım gibi dasyaları goruo

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: gerçektende iyi haber wp yükselisini sürdürecek inşallah

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben onuları bimem ama Nokia yı Wp için değil Yeni adıyla Here navigasyonları için tercih ettim oda yürümeyi düzeltmeliler

papakudioflu

papakudioflu

Admin
azdan az coktan cok gider demişler:D

• Beğen
Tepkiler: Mobilator
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
2013 Wpnin yılı olacak

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
katil_197

katil_197

Üye
Benim peder s3 kullanıyor ama bendeki lumiayı görünce ilk başta benle anlaşma yaptı bunu iphone ile takas edelim dedi bnde kabul ettim ve pedere lumiayı verdim aradan 2-3 gün geçince telefonun şarjı yetmiyor diye geri verdi bende şuan yeni güncellemeyi bekliyorum o güncellemede batarya duzelırse peder lumiayı alacak yani android ve iostan çok seviyor telefonu ama şarj sorunu var

Türe

Türe

Üye
Açıkçası şu anda ben bile geçmeyi düşünüyorum. Bayıldım 920 ye. iPhone 5 ten sonra gördüğüm en hızlı ve akıcı cihaz.

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
Açıkçası şu anda ben bile geçmeyi düşünüyorum. Bayıldım 920 ye. iPhone 5 ten sonra gördüğüm en hızlı ve akıcı cihaz.
android kullanıcılarından bunları duymak gerçekten çok güzel :)

ecel54

ecel54

Üye
    Konu Sahibi
Türe

Türe

Üye
Evet dün Odtü gezimiz vardi. En son Ankamall e gittik ve electro world de inceledim. :) Sarisina aşık oldum resmen :( Ve ekranının bu kadar keskin ve kaliteli görüntü verdiğini bilmiyordum. :D 920 den sonra s3 un ekrani qhd gibi geliyor. :D

ardacumhur

ardacumhur

Üye

Sizden bunları duymak büyük mutluluk :)

Türe

Türe

Üye
Gördüğümü söylüyorum :) Sezar ın hakkı Sezar a :ehe

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
WP8'in başarısına diyecek yok ama piyasanın % 70'ini Android kullanıcıları oluşturunca geçişlerinde en çok Android'den olması normal geldi bana :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...