Emre: Çocukluğumun takımı Fenerbahçe


DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, Fenerbahçe maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Emre, golün ardından neden sevinmediğini anlattı.

Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, Fenerbahçe maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Emre, golün ardından sevinmediğini çünkü Fenerbahçe'nin çocukluğunun takımı olduğunu söyledi.

İşte Emre'nin maç sonu açıklamaları:

"İki takımı da tebrik etmek lazım. Bu sene bizim adımıza mükemmel bir sene oluyor. Oyunun hakkı bizimdi, daha fazla isteyen takım bizdik. Fenerbahçe büyük camia ve güçlü bir takım, onları iyi çalıştık."

"Galatasaray'da da güzel işler yaptım"

"Ben hayatım boyunca insanlar ne düşünür diye düşünmedim. İyi çocukta olmaya çalışmadım. Golden sonra sevinmedim çünkü Fenerbahçe çocukluğumun takımı. Galatasaray'da da güzel işler yaptım."
 
  • Beğen
Tepkiler: TurkSaw
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Sevinmeni unutmadık :zzz:
 
  • Beğen
Tepkiler: TurkSaw
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt