Emre Belözoğlu`nun Resmi Sitesi Hizmete Girdi

ruh hastası

ruh hastası

Üye
    Konu Sahibi
Futbolcularımızdan Emre Belözoğlu`nun resmi web sitesi hizmete girdi arkadaşlar

wanted976

wanted976

Üye
duydum hatta prosmosyon diye bir bolum acmıs ordanda kendisini baska kulublere mesala Beşiktaş'a falan pazarlamayı düşünüyor herhalde satıcı herif... :@

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
duydum hatta prosmosyon diye bir bolum acmıs ordanda kendisini baska kulublere mesala Beşiktaş'a falan pazarlamayı düşünüyor herhalde satıcı herif... :@

Rahatına bak kıskanma fazla hasetlikten gidersin walla ;)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
siteye bak sırf kendi reklamı arkadaş doğru diyor katılıyorum ona :D:D

wanted976

wanted976

Üye
kıskancak baska futbolcu kalmadı onu kıskancam... :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yorumundan belli;) Keyfine bak..

5- EMRE BELEZOĞLU.

schumici

schumici

Üye
hayırlı olsun bakalım:oke:

emremanga

Üye
paylaşım için teşekürler

--------------- Ekleme ---------------

:off:

izmirligenc

izmirligenc

Üye
:hmmmnedir seni kizdiran emre

Mert

Mert

Üye
kendisine site açmanın amacı neki??:hmmm
bence bu mizah bölümüne taşınmalı:ehe

gülcemre

Üye
Emre'm seni çok seviyorum. 7 Eylül'de doğumgünün var. şimdiden kutlarım.. :)):op:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt