Eminem tişörtünü 'Annemin adı' diye sattırmayınca cinayet çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
Eminem tişörtünü 'Annemin adı' diye sattırmayınca cinayet çıktı!
olay 2003 yıllında geçmiş. internette sörf yaparken karşılaştım. dikkatimi çekti paylaşayım dedim..

PAZARDA EMINEM CİNAYETİ

Dilaver Akkurt, annesinin adı Emine olduğu için rap müzik şarkıcısı Eminem'in tişörtlerini satan Hayrettin Demir ile tartıştı; arkadaşı Turan Gümüş de seyyar satıcı Demir'i bıçaklayarak öldürdü

Mehmet Akif Erdem

İstanbul Küçükçekmece'de 21 yaşındaki Hayrettin Demir, 'Eminem' adıyla sahne alan rap müzik şarkıcısı Marshall Mathers'ın tişörtlerini sattığı için öldürüldü! Öldürülme sebebi ise 'azmettirici'nin annesinin adının Emine olmasıydı.
Demir, seyyar arabasıyla "Eminem tişörtleri var" diyerek satış yapıyordu. Demir'in böyle satış yapmasına sinirlenen 19 yaşındaki Dilaver Akkurt, satıcının yanına giderek "Benim annemin adı da Emine, burada bağırarak satış yapma. Başka yerde sat" uyarısında bulundu.

Karşılıklı bıçaklama
Bunun üzerine iki genç arasında önce tartışma, sonra da kavga çıktı. Demir, bıçağını çekerek Dilaver Akkurt'u bacağından yaraladı. Akkurt ise Turan Gümüş adlı bir arkadaşını telefonla arayarak yardım istedi.
Bıçağıyla kavganın olduğu yere koşan Gümüş ise, seyyar satıcı Demir'e saldırarak, çeşitli yerlerinden bıçakladı. Demir, aşırı kan kaybından olay yerinde öldü ve toprağa verilmek üzere memleketi Batman'a gönderildi. Yaralı Akkurt ise hastaneye kaldırıldı.

Katil aranıyor
Akkurt, tedavi altına alındığı özel hastanede polis tarafından gözaltına alındı. Olaydan sonra kaçan Turan Gümüş isimli katil zanlısının yakalanması içinse arama çalışmaları devam ediyor.
Ölen Demir'in üzerinden Ekrem Çelik adına düzenlenmiş sahte kimlik fotokopisi çıktı. Hayrettin Demir'in asker kaçağı olduğu için sahte kimlik bulundurduğu öğrenildi.

BU OLAY YABANCI BASINA ŞU ŞEKİLDE YANSIDI:

An Eminem T-Shirt sparked a deadly fight in Istanbul, Turkey's Kucukcekmece district yesterday.

Vendor Hayrettin Demir was hawking the T-Shirts, shouting Eminem, which 19-year-old Dilaver Akkurt took as an insult to his mother.

Akkurt told Demir that his mothers name was Emine.

"Eminem" means "my Emine" in Turkish.

A knife fight broke out between the two men and Demir died of multiple stab wounds at the scene of the fight.

Police have detained Akkurt, who was being treated for stab wounds at a local hospital.

They are searching for a friend, who they believe was the actual killer and is still at large.

Submit News, Tips!
Wanna Write? Submit Here!

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
"Eminem" means " my Emine" in Turkish :D

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye

Yasanan olay cok uzucu, gulunecek bir sey goremiyorum

Olay gülünecek birşey olup olmaması değil, ben de bıktım bu tür şeylerden. Ama bu olaydan da tebessüm ettirecek bir durum çıkardıysam ne mutlu bana. Bu arada haber için teşekkür etmeyi unuttum Teşekkürler.

umitgul18

umitgul18

Üye
ahaahaaha yabancı haberi okuyunca çok güldüm acaba yabancılar nasıl güldü :hmmm :ehe

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
oy oy emınem

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Olay gülünecek birşey olup olmaması değil, ben de bıktım bu tür şeylerden. Ama bu olaydan da tebessüm ettirecek bir durum çıkardıysam ne mutlu bana. Bu arada haber için teşekkür etmeyi unuttum Teşekkürler.

Ortada bir cinayet var ve hala tebessum ettirdiysem ne mutlu bana diyorsun, yazik.

orhan.tan

orhan.tan

Üye
:oha:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
adamlar bicak cekip kavga ederse tabi olur boyle seyler burda uzulcek tek sey bu tip sacmaliklarin ulkemizi kucuk de olsa zedelemesi sevincek seyse gereksiz uc insan sokaktan temizlendi. biri asker kacagi ve sahte kimlik kullaniyor digeri beyin islevini yitirmis biri. ikisi de bicak kullanmaktan cekinmiyor bir baskasi da gozunu kirpmadan katil olabilen biri

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
böyle cahiller de var işte